Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy 21 évesen...

Normális az, hogy 21 évesen öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Héten leszek 21 éves.

Annyira nagyon gyirsan megy az idő,azt érzem, hogy elment mellettem az élet. Emlékszem még arra a 14 éves lányra, aki álmokkal tele elindult a világba, külön költöztem kollégiba. Semmi nem valósult meg az életemben, abból, amit akkor szerettem volna.

Gyakorlatilag tanulással telt ez a 7 év leírni is sok. 16 évesen gyakorlatilag megfordult velem a világ. Volt egy trauma az életemben, amin gyakorlatilag nem tudom túltenni magam. A szüleimnek konkrétan útjában voltam. Kivettek a koliból stb. Bántottak minden hogyan, meg akartam halni. Szavakkal ezt nem tudom leírni.

Aztán elkövettem azt a hibát, hogy itthon maradtam egyetemre és gyakorlatilag rémálom ez a 3 év. Megismédlődött ugyanaz, legyen elég annyi, hogy véres ruhábanmentem a sürgősségire.

Bár vannak barátaim, akik mellettem állnak, a gimis osztálytársakkal sokkal 3 éve nem találkoztam, csak Facebookon beszélünk.

Bulizni nem járok, barátom se volt soha, csak az idióta szüleim.

Tényleg próbálok elmenni itthonról, de egyszerűen nem találok olyan munkát, amivel ezt véghez vihetném. Ugyanis jövőre végzek, így nem alkalmaznak.

Egyszerűen csak egy meggyötört arcot látok, aki megjárta a poklok poklát, kétszer is. Semmi nem maradt abból a 14 éves, 16 éves lányból.

Meg már nem is vagyok fiatal, az első ráncok előjöttek. Úgy visszaforgatnám az időt 6 évvel, de tudom, hogy ez nem lehetséges.


2017. dec. 3. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt. Ha nagyon muszáj bírd ki ezt az egy évet, de ha veszélyben érzed magad talán valaki betud téged fogadni, közben vannak diák munkák és betudsz szállni a rezsivel. Ha nem megy a tanulás sem, akkor halasz egy évet és menj külföldre, az felfogtölteni, ráadásul keresel egy kis pénzt, hogy külön tudj költözni a szüleidtől. Lehet a szerelem is rád talál.
2017. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős, hasonló okból én félbe is hagytam az egyetemet, kimentem külföldre, dolgoztam, majd itt kezdtem ismét el.

20 voltam, amikor kijöttem, most 23 vagyok.

Én is rengetegszer éreztem, hogy öreg vagyok, mintha 90 éves lennék egy huszonéves testben.

Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj.


23l

2017. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Táláld ki mit csinálnál sokáig az életben INGYEN, amit szeretsz csinálni, és próbáld úgy alakítani az életed, hogy azzal foglalkozz. Ha nem is vágott ide, de talán ez a boldog élet titka :D meg megtalálni kis dolgokban a boldogságot és hálásnak lenni azért ami van. AZTa****. Ez jó közhelyes volt, de úgy látszik a közhelyek azért közhelyek mert annyira igazak.
2017. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok rossz dolog ért az elmúlt 10 évben,de mégis olyan,mintha csak 1 év lenne. Kb a semmiért tanultam,

már érzem a görbebotot a kezemben...

írj,ha gondolod

23f

2017. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!