Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a kisbabám,...

Lehetséges, hogy a kisbabám, akit elvesztettem, egy következő terhességgel újra hozzánk érkezik?

Figyelt kérdés

Nem rég elvesztettük a kisbabánkat, méhen belül halt meg a kiirt dátum előtt pár héttel. Meg kellett őt szülnöm. Es a szülést követő éjjel egy ciganyasszonnyal álmodtam, aki megladott. Hold arca volt, és megnyugtatott hogy ne aggódjak a kicsi jó helyen van, és hamarosan vissza is fog térni. Aztan néha érzem öt, hogy itt van még velünk, próbál vigasztalni. De mindig azt érzem, szinte belém égett ez az érzés, hogy most nem volt jó az időzítés, és hamarosan vissza fog térni. És azert volt itt velünk mert valamit tanitania kellett, de azt majd később fogom megérteni. Tegnap előtt is megjelent a kislányom egy kis fénygömb formájában, egy meditációmban, és azt üzente hogy két cseresznyevirágzást kell várnom, és akkor találkozunk.

Volt másnak is hasonló érzése, vagy történt massal is ilyen? Vagy csak bemesélem magamnak? Csak ezzel nyugtatom magam?



2020. márc. 17. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Együttérzek veled, de ezt mindenki másképp fogja magyarázni. Esetleg nézd a jutubon az elengedés címeket
2020. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
"És legyen hitetek szerint"
2020. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Ezt inkább engedd el, nagyon csúnya vége lesz annak, ha az egyszer majd valamikor születendő gyermekedet úgy fogod kezelni, mintha egy X évvel azelőtt meghalt magzat reinkarnációja lenne. Még ha nem is mondanád ki soha nyíltan, ezzel olyan lelki sebeket okoznál a gyerekednek, hogy azt el sem tudod képzelni.

A kisbabád meghalt, ez nagyon szomorú, de ez van, ő már elment, nincs többé, és nem fog visszajönni. Az álmaid csak a saját érzelmeid kivetülései, csak a saját vágyaid jelennek meg különböző formákban.

Ha majd egyszer újra terhes leszel, az egy másik gyermek lesz, egy másik személyiség, egy másik lélek, és nem a most elvesztett kisbabád fog visszatérni. Engedd el...

2020. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szkeptikus vagyok, viszont az ilyen álmokban van tapasztalatom.


És ha azt a kisbabát nagyon szeretted, szerintem az álmod valóra válik.


Ha én annak idején nem tartom hülyeségnek az álmomat, akkor 20 évnyi szenvedestol menekülők meg. De én is úgy voltam vele hogy csak egy álom ,az a figyelmezetés....

2020. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Részvétem a kisbabádért, minden halál fájdalom, veszteség, s az egyik legfájdalmasabb ha az ember a saját gyermekét veszíti el. Vannak akiknek ez akkora sok, hogy hosszú ideig kell kezelésekre járniuk. Kívánom hogy legyen benned erő, ne add fel! S akár az elvesztett csöppség, akár más reinkarnálódik majd a gyermekedben ugyanúgy szeresd!
2020. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

A harmadik válaszolónak teljesen igaza van. Ha megint gyerekt szülsz az egy másik ember lesz nem az elvesztett gyereked. És nem szabad majd másképp hozzá állnod mert a gyereked életét teszed vele tönkre. Most ekörül forog neked a világ erre gondolsz ez gondolom egy mély sebet okozott benned és ezért álmodsz ilyeneket. Én is például baromi ritkán álmodom, kivéve ha valami nagy dolog zajlik az életemben amire sokat is gondolok mert akkor viszont azzal álmodom. Neked is ugyan ez lehet.

Aki meg azt mondja neked itt aválaszok közt hogy igen újra fog születni a gyereked annak meg csak gratulálni tudok hogy ezt a szerencsétlen nőt hamis dolgokkal hitetgetitek.

2020. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!