Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elvesztettem a legjobb barátom...

Elvesztettem a legjobb barátomat :' ( Vajon találkozunk még?

Figyelt kérdés

Vele aludtam játszottam sétáltattam nagyon sokjó percünk volt agyon szoktam szeretgetni ölelgetni,de már nincs ki örüljön nekem ennyire ha haza érek,nimcs ki oda fészkeljen hozzám este az ágyba,elszaladt és elütötte egy autó meghalt :'( nagyon hiányzik,és remélem valami nagyon szép helyre került ahol azutam végén újra eggyütt játszhatunk,remélem nem lélek vándorlás van és ujjá születik valahol teljesen máshol a világba és örökre elveszítettem,de azt is remélem hogy valami van nem csak örök álomba van és megszünt létezni.

szegényem csak 5éves volt.

Ti miben hisztek vajon mi lehet halál után? Nagyon remélem hogy a végén mind újra együttleszünk és újra minden a régi lesz


2016. okt. 16. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Hát, sajnos a régi nem lesz, soha :( De talán nem is baj. Tudom nehéz, de tovább kell menni. A régi az mindig sokkal jobb, szerintem is, de aztán az újra gondolsz majd így egy idő után. Ha hiszel az újjászületésbe fogadj örökbe egy újjászületett kutyust, talán :)

Részvétem, kitartást! :) :'(

2016. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
78%

Hát mivel én nem hiszek a mennyországban meg hasonlókban így én csak arra tudok majd gondolni hogy biztosan jó helyre kerül majd.


ui: ne vedd sértésnek de egy kutyust nem csak szeretgetni hanem nevelni is kell hogy ne történjenek hasonló tragikus esetek :/

2016. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Duenna ***** válasza:
Minden embernek van lelke, és minden állatnak van ugyanúgy lelke. A lélek a testi halál után eltávozik a lelkek országába, ahol boldogan élnek tovább az ott élő társaikkal. :)
2016. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy a mennybe kerültök az paranormális dolog. Ha meghalsz azerintem megszületik egy kisbaba és az leszel "én".
2016. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!