Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan kell mentálisan feldolg...

Hogyan kell mentálisan feldolgozni azt az érzést, hogy elkaptad a koronavírust?

Figyelt kérdés

Nem túl fejlett spirituális fejlettségi szintemmel kérdezem.Szóval nem baj, ha alapvető dolgokat leírsz. Valószínűleg a társadalom nagy része el fogja kapni ezt az elkövetkező fél évben, még ha kijárási tilalom is lesz végig. Ezek a kérdések biztosan megfodulnak mindenkiben, ezért érdemes előre megbeszélni, hogy ne okozzon hírtelen lelki stresszt


Először az ember fejében mindig előjön, hogy miért éppen engem engedett a teremtő megfertőzni. Annyi ember él a Földön, miért éppen nekem kell ezen a tórtúrán átmenni ? Miért nem a szomszéd ügyvédnek, aki most sikkasztott fél milliót. Miért nekem, aki egész életemben jó voltam. Mindig kivittem a szemetet, amit összekészített kiskoromban anyukám. Nem ellenkeztem akkor sem, amikor a sóskát kellett megenni lazaccal, pedig útálom. Mindig segítettem a rászorulóknak átkelni a zebrán. Betartottam a főnököm utasításait rendszerint.


Ide járnak spirituális sátánisták, ördögimádók, scientológusok, Jehova tanúik. Nem akarom pálcát tröni senki felett. Mindenkit ugyanúgy érint ez a megpróbáltatás. Mindenki meg fogja kérdezni az Úrától, hogy miért engem tesz próbára? A koronavírus súlyos járvány. Volt, hogy halottat nem is mertek elvinni lakásból. Egy hónapig kell kórházban lélegeztetőgépen feküdni, ha beüt és közben kiszolgáltatva fekszel, semmit sem tehetsz. Jézus,Jahve,Sátán,Lucifer,Xenu,Jehova miért tette ezt velem ? Nem szolgáltam elég odaadással? Fogjak-e imádkozni hozzá ezentúl ? Miért nekem kell ezeket elszenvedni?


Mit kell ilyenkor tenni? Hogyan kell lelkileg ezt rendezni magunkban? Mit tanácsolsz?



2020. márc. 27. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehogyse! Testileg kell.
2020. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Miért kéne bárhogy is feldolgozni mentálisan?

Egyszerűen csak nem kell figyelned az ilyen irányú gondolataidra, és kész. Kezdj el a jelenben élni.

2020. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi erre a kérdésre a válasz. Viszont "egy hónapig lélegeztetőgépen feküdni" - akkor inkább lőjenek le, vagy altassanak el. Remélhetőleg azért nem mindegyik beteg kerül lélegeztetőgépre, csak a súlyos esetek, bár már ez sem kis baj.


#2 Tudom, ne figyeljünk semmire, csak együk a fényt és igyuk a mennyei étert 40 fokos lázzal és vacogó fogakkal. Hiszen olyan szép így az élet a halál torkában!

Te, 2-es mit dolgozol, miket csinálsz nap mint nap? Annyira kíváncsi vagyok, hogy az ilyen emberek vajon hogyan élnek!

2020. márc. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

#3

Ha tudni akarod én régen még a boltba se mertem lemenni, annyira rettegtem. Pont ennek okán kellett a figyelmem irányításának mesterévé válnom. Amúgy nem kényszer nem figyelni a negatív gondolataidra, érzéseidre... Csak azért mondom el, mert ez egy lehetőség. Élhetsz rettegve, állandó félelemben, szorongással, és élhetsz tökéletes nyugodtságban, semmitől sem félve. A te döntésed.

De aki fél, az nem tud józanul gondolkodni. Aki fél, annak minden cselekedete a félelemhez igazodik, a félelemből ered.

2020. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

#4 Mitől féltél régen?

Az ember nem szórakozásból fél, hanem azért, mert tehetetlen. És általában az emberek e két általad felvázolt véglet között élnek. Egy koronavírus-fertőzés és az általa okozott lelkiállapot például egyáltalán nem tekinthető egy hétköznapi helyzetnek, emiatt nem csoda, ha ilyenkor a félelem uralkodik. De ez nem jelenti azt, hogy ilyenkor nem az ilyenkor szükséges dolgoknak veti alá magát az ember. Ugyanis az ember ki van szolgáltatva ilyenkor, mást nem lehet tenni, mint az orvosok és szakemberek utasításait követni. Egy beteg ember már az életét félti, mert ez a legerősebb ösztön.

Fene nagy csodabogár lehetsz, ha te semmitől sem félsz.

2020. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert folyton kivetítettem magam a jövőbe, képzeletbeli forgatókönyveket hoztam létre, és ezek a forgatókönyvek mindig negatív kimenetelűek voltak. A tested nem tud különbséget tenni a valóságban történő és a gondolatok szintjén történő valóság között, mind a kettőre ugyanúgy reagál. Csak figyeld meg. Gondolja valamire, amire nem szeretnél emlékezni, és vedd észre, hogy a tested pulzus emelkedéssel, heves szívdobogással reagál, miközben a valóságban egyáltalán nem vagy veszélyben. A számítógép előtt ülsz a szobádban vagy a telefont nyomkodod, nincs semmilyen oka a testednek arra, hogy hirtelen felvigye a pulzusod. Mégis ez történik. Összehúzódás jön létre a testben, amikor érzelmi fájdalmat élsz át, és ez az összehúzódás tovább energetizálja a gondolatok szintjén létrehozott valóságot. Ez egy ördögi kör, amiből csak a tudatosság, vagyis a jelenlét által lehet kitörni.
2020. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kaptam egy nagyon jó tanácsot, privát üzenetben. Nagyon köszönöm ! Igyekszem megfogadni. Leírom ide is, hogy más embernek is hasznára váljék.


szia!

Mindenképpen a félelem faktort kell gyengítened magadban. Ezt megteheted mentálisan (gondolati úton) illetve érzelmi szinten is.


Mentálisan utánanézhetsz, olvashatsz a vírussal kapcsolatos igazságoknak. A múltkor hallgattam a neten egy előadást, ahol az orvos elmondta, hogy pl. Olaszországban - járványmentes időszakban - nagyjából kétszer annyi idős ember hal meg krónikus szövődményben (tüdőgyulladásban), mint amennyien most, vírusjárvány idején. Rávilágított arra a tényre, hogy az ő halálukat most nagy valószínűséggel a koronavírus számlájára írják, holott nagy valószínűséggel nem is voltak fertőzöttek, csupán krónikus betegségeik szövődményeként kaptak tüdőgyulladást.


Tudatosítsd magadban, hogy halálod időpontja rögzítve van az életed tervében és azt utólag már nem is lehet megváltoztatni. Őrangyalod gondoskodik ezen terved betartásáról, így ha hosszú életet terveztél magadnak leszületésed előtt, akkor vagy nem kapod el a vírust, vagy, enyhe tünetekkel vészeled majd át a fertőzést. Ha viszont az életterved része, hogy megtapasztald a fertőzést és ne adj Isten, abban halálozz el, akkor viszont bármit is teszel, nem kerülheted el a végzetedet. Amin nem tudsz változtatni, amiatt fölösleges aggódnod!


A félelem érzésénél fontos, hogy semmiképpen se fojtsd el azt magadban. Inkább engedd meg magadnak az érzést és figyeld meg, hogy tested mely részében érzékeled. Csak tartsd rajta a figyelmedet és lélegezd át azt a testrészedet. Mondjuk, a félelemhez kapcsolható testrészünk épp a mellkas, tüdő területe. A média nem véletlenül démonizálja a vírust és tünteti fel sokkalta veszélyesebbnek, mint amilyen valójában. A félelem épp a tüdőt gyengíti, így sokan eleve hátránnyal (legyengített immunrendszerrel) néznek szembe a betegséggel.


Fordulj gyakran befelé, meditálj és éld meg minél többször az Istennel, teremtéssel való kapcsolatodat. Most sok, pozitív energiát kapunk "odafentről", ha elcsendesedsz, ezt érezheted is. Erősítsd meg hitedet a gondviselésben és mivel teremtő erőd van, ki is jelentheted az alábbiakat: "Tudom, hogy egészéges vagyok és az is maradok, mert így döntöttem".


Minél inkább el tudod hinni ezt a mondatot, annál védettebb vagy a vírussal szemben, annál inkább te alakítod ki a saját, pozitív valóságodat! Nekem sima influenza esetén kétszer is bevált ez a technika, tehát most is működnie kell majd! :)


Sok pozitív teremtést és egészséget kívánok neked!

2020. márc. 28. 14:30
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
A pozitivitás és a pozitív gondolkodás egy csapda. Nem kell se pozitívnak, se negatívnak lenned, hanem egyszerűen hagynod kell a jelent jelent olyannak, amilyen. A pozitivitással meghamisítod, letagadod a jelent. A jelen se nem pozitív, se nem negatív. Csak egyszerűen VAN. Tanulj meg egyszerűen csak lenni anélkül, hogy kivetítenéd rá az elméd dualitását. Így szabadulhatsz csak meg minden fájdalomtól. Amíg van pozitivitás, addig negativitás is lesz, mivel a kettő csak együtt létezik. Emelkedj tehát a dualitás fölé, haladd meg önmagad, lépj ki az elme korlátai közül. Ne érd be a pozitivitással, a pozitív gondolkodással.
2020. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" Fogjak-e imádkozni hozzá ezentúl ? Miért nekem kell ezeket elszenvedni?"

Milyen kérdés ez egy istenhívőtől?

Olvasgass Fóbról!

.

"Akit Isten szeret, azt vahy magához vwszi, vagy elveszi eszét!"

2020. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne hamis istenekbe vesd a hited, hanem önmagadba!

Szerintem ezzel mindenre választ is adtam.

2020. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!