Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan kell mentálisan feldolg...

Hogyan kell mentálisan feldolgozni azt az érzést, hogy elkaptad a koronavírust?

Figyelt kérdés

Nem túl fejlett spirituális fejlettségi szintemmel kérdezem.Szóval nem baj, ha alapvető dolgokat leírsz. Valószínűleg a társadalom nagy része el fogja kapni ezt az elkövetkező fél évben, még ha kijárási tilalom is lesz végig. Ezek a kérdések biztosan megfodulnak mindenkiben, ezért érdemes előre megbeszélni, hogy ne okozzon hírtelen lelki stresszt


Először az ember fejében mindig előjön, hogy miért éppen engem engedett a teremtő megfertőzni. Annyi ember él a Földön, miért éppen nekem kell ezen a tórtúrán átmenni ? Miért nem a szomszéd ügyvédnek, aki most sikkasztott fél milliót. Miért nekem, aki egész életemben jó voltam. Mindig kivittem a szemetet, amit összekészített kiskoromban anyukám. Nem ellenkeztem akkor sem, amikor a sóskát kellett megenni lazaccal, pedig útálom. Mindig segítettem a rászorulóknak átkelni a zebrán. Betartottam a főnököm utasításait rendszerint.


Ide járnak spirituális sátánisták, ördögimádók, scientológusok, Jehova tanúik. Nem akarom pálcát tröni senki felett. Mindenkit ugyanúgy érint ez a megpróbáltatás. Mindenki meg fogja kérdezni az Úrától, hogy miért engem tesz próbára? A koronavírus súlyos járvány. Volt, hogy halottat nem is mertek elvinni lakásból. Egy hónapig kell kórházban lélegeztetőgépen feküdni, ha beüt és közben kiszolgáltatva fekszel, semmit sem tehetsz. Jézus,Jahve,Sátán,Lucifer,Xenu,Jehova miért tette ezt velem ? Nem szolgáltam elég odaadással? Fogjak-e imádkozni hozzá ezentúl ? Miért nekem kell ezeket elszenvedni?


Mit kell ilyenkor tenni? Hogyan kell lelkileg ezt rendezni magunkban? Mit tanácsolsz?



2020. márc. 27. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pontosíts!

Azt az ÉRZÉST, vagy azt a TÉNYT?

Az érzéssel átverheted magad bebeszélheted magadnak: úgy ÉRZED, hogy eékaptad a koronavirust.

.

"Jézus,Jahve,Sátán,Lucifer,Xenu,Jehova miért tette ezt velem ? Nem szolgáltam elég odaadással? Fogjak-e imádkozni hozzá ezentúl?"

Igen, biztos, ami biztos alapon mindegyikhez, hiszen, ha igazán hinnél, csak ahhoz imádkoznál.

2020. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Próbáld meg tudatosítani magadban azt, hogy a szellemi részed halhatatlan, a Földi lét pedig csak egy tapasztalás számodra és ezt igyekezz is minél inkább elhinni és átérezni.


A meditáció megerősít téged mentálisan, ráadásul, ilyenkor a felsőbb éneddel való kapcsolatod is erősebbé válik, ami - ha kellően tudatos maradsz - egyfajta tartást biztosít majd számodra a félelemmel teli helyzetekben is.


Semmi nem történik véletlenül az életedben, ez a betegség is egyfajta megtapasztalás, vagy próba, amely lehetőséget biztosít számodra a tudatosabbá válásodhoz.


Ha spirituális beállítottságú ember vagy, akkor fontos része vagy a létezésnek, így nem valószínű, hogy az "beáldoz" majd téged. Minél előrébb jutsz ezen az úton, annál nélkülözhetetlenebbé válsz a Teremtés számára és megnő az esélyed a fizikai túlélésre. Azt azért ne felejtsd el, hogy nem a test végtelen ideig való életben tartása az elsődleges szempont, hanem a szellemi fejlődésed! :)

2021. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egész jó feszültségoldásnak látom ha ezzel trollkodsz az ezo-ban.
2021. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem kérdés, csak álkérdés.

Ha józan paraszti ésszel gondolkodik valaki, akkor rájön, hogy a koronavirus elkapásának mentális feldolgozásának menete ugyanaz, mint a nátha, vagy influenza elkapásáé. (Persze, ha nyalogatod a sokak által összefogdosott korlátot, akkor a feldolgozás: "De nagy hülye/marha voltam!")

2021. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!