Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen bizonyítékok vannak a...

Milyen bizonyítékok vannak a reinkarnáció ill. a lélek, szellem további létezésére a halál után?

Figyelt kérdés
Mik a bizonyítékok arra, hogy a lelkünk és szellemünk tovább él, tehát hiteles magyarázat és bizonyíték arra, hogy létünk kulcsfontosságú része nem múlik el, arra, hogy a szellem (vagy aminek nevezzük) és a lélek tovább él?
2020. ápr. 25. 16:11
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
#9 Az lenne a legrosszabb
2020. júl. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%

Alapos keresés után lehet találni olyan beszámolókat hogy korházban kívülről látta magát és elmondta utána mi történik körülötte, mit csinálnak az orvosok, az eszközöket felsorolta. Másik esetben vak lány ugyan így elmondta a dolgokat. Kómás betegek esetén soha nem beszélt nyelvet kezdett beszélni és teljesen más embernek vallotta magát. Reinkarnáció terén beszámolók után jártak utána részletes dolognak és az állításokat azt mondták hogy tudták igazolni akik ezt vizsgálták. Olvastam olyan kutatásról ahol az illető állítólag képes volt elhagyni a testét és elolvasni egy másik szobában egy cetlire írt dolgot, felsorolni az ott lévő dolgokat. Volt egy kutatás is ahol önkéntesek szívét állították le, testüket lehűtötték, és vallástól függetlenül mind ugyan azokat mondta. Utóbbinál mindenen átható fényről beszéltek. Ezek fent vannak mint az interneten elszórva.


Pár cikk és film a témában


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=MoVo-YdmBbQ


https://www.youtube.com/watch?v=hNKhUxEIJGY

2020. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez szamit valamit akkor en gyakran kapok uzeneteket a tulvilagtol. (Nem iszok alkoholt es nem drogozom) Igazabol gyerekkorom ota fejletebb vagyok a koromnal, olyan idos leleknek mondanam magam. Gyakran kapok halott lelkektol uzeneteket, latom a szellemeket, volt talalkozasom sotet erokkel, es lattam az elozo eleteimet is.


Lehet hogy egyed emberek ezekben nem hisznek, de szerintem csodalatos dolog. Gyonyoru latvany es tapasztalat.

2020. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem édesanyám mesélt róla, hogy mikor műtötték (TBC miatt), akkor megállt a szíve és látta magát a testét kívül és 8 x próbálták újraéleszteni, mire visszatért. Pedig ezt az orvosok direkt nem akarták elmondani neki, csak rákérdezett, hogy tényleg leállt-e a szíve. Az orvosok meg jól lesokkolódtak, hogy honnan vette, de igaz volt.
2020. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A testelhagyás nem a reinkarnáció bizonyítéka. Én ateista vagyok és elég szigorúan veszem a bizonyítást, mindezzel együtt a testemet láttam már én is kivülről. És valóban érdekes élmény. A legnagyobb félelem, hogy nem tudod hogy fogsz tudni visszakerülni a testedbe:) Nem lett volna hihető, ha a szobában nem láttam volna olyan dolgokat, ami az elalváskor még nem voltak úgy, mint ahogy láttam. Szóval ilyen létezik, de ez nem bizonyíték sem a reinkarnációra, sem istenre. Ez egy érdekes és nem elfogadott képessége az embernek bizonyos körülmények közt:)
2020. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ki tudja, az is lehet, hogy halálod után a lelked lenn maradva folytatja az életet, és szellemként járkálsz a világban. Bár a legjobb lenne az, ha mindenki egy olyan helyre kerülne, ahol amire gondol megtörténne. Jó vagy rossz ember az mindegy lenne.
2020. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!