Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A középkori életet nagyon...

A középkori életet nagyon szeretem. Lehetséges, hogy előző életembe ott éltem?

Figyelt kérdés

Valahogy az 1200-1300-as évekről ugrik be néha néha egy egy kép,látom magam a középkori ruhába,férfiként,mint most.

Hiszek az ujjászületésben is


2010. aug. 2. 02:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy szóval: nem
2010. aug. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A képzelet csodákra képes.
2010. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
50%

ha nehéz páncélban a csatamező közepén nyilak és dárdák kereszttüzében látnád magad... és éppen ennének a tetvek, h még vakarózni se bírnál, akkor nem álmodoznál erről.

:)

2010. aug. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem, szerintem ez nem köthető össze :) Én az ókori Kínáért vagyok oda, de nem hiszem, hogy ott éltem. Ez már a modern világ hülyesége, hogy azt mondják, hogy biztos előző életedben ott életél... nem is biztos, hogy szeretted azt az életet.
2010. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
(amúgy én is hiszek a reinkarnációban)
2010. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges. Csináltak egyszer egy kísérletet, pár évvel ezelőtt. Az volt a lényeg, hogy óvodás korú gyerekeket hipnotizáltak...és több kisgyerek beszámolt arról, hogy a keresztes hadjáratban, vagy más háborúban részt vett. Persze normális körülmények között nem beszéltek ilyen dolgokról. Érdekes...nem tudom, honnan tudna egy 5-6 éves gyerek ilyesmiről...???

Nekem is van hasonló érzésem mint neked, csak én valahogy az 1930-40 es évekkel vagyok így. Nem tudom hogyan magyarázni.

2010. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a képzeleted szüleménye, és erre a legjobb bizonyíték az, hogy pozitív fényben láttad a középkori életet. Ha valóban ott éltél volna egy előző életedben, és most viszonyítási alapod lenne így a modern világhoz, szerintem abszolút nem pozitívan gondolnál rá.


Kb. olyan lenne, mintha egy Észak-Koreai menekült lennél, aki most már évek óta sikeresen átszökött Dél-Koreába és visszagondolsz rá, milyen állapotok uralkodtak északon.

2010. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges.

Vagy mégse.

2010. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szeretem a fagyit... El tudom képzelni, magam előtt látom... Fagyi voltam előző életemben?:O Mellesleg mutassa már meg nekem az, aki mondta, hogy 5-6 éves gyerekeket hipnotizáltak, hogy hol írnak róla.
2010. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És ha igen??!

Mit számit az ezéletedben?

2010. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!