Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A középkori életet nagyon...

A középkori életet nagyon szeretem. Lehetséges, hogy előző életembe ott éltem?

Figyelt kérdés

Valahogy az 1200-1300-as évekről ugrik be néha néha egy egy kép,látom magam a középkori ruhába,férfiként,mint most.

Hiszek az ujjászületésben is


2010. aug. 2. 02:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha 2 ember más elvet képvisel nem kell egyből lehurrogni hisz ő sem írja neked h " hol élsz ember,te nem hiszel ebben?nincs képzeleted?"


Véleményem: igen lehetséges és ne törödj azzal aki negatívumokkal bombáz.

2010. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1. Ha voltak előző életeid, akkor jó eséllyel éltél a középkorban is. Persze a reinkarnáció viszonya a téridőhöz kérdésben nem vagyok szakértő. De még nem halottam olyanról, aki jövőbeli életéről számolt volna be.


2. De. Olyanról sem, aki olyasmiről számolt volna be, amit nem tudhatott. (Azzal ne etessen senki, hogy egy 5-6 éves gyerek sosem hallhatott a keresztes hadjáratokról.)

Szóval simán lehet, hogy vonz a korszak. Én személy szerint semmi vonzót nem látok benne. Pedig ha van reinkarnáció, én sem hagyhattam ki.

2010. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

az utolsó 2 válaszadónak köszönöm :)

a többiek pedig hazahúzhatnak:)))))

2010. aug. 8. 00:37
 14/14 Phoney ***** válasza:

Sok minden lehetséges, de én 2-3 korszakkal is voltam így. Szinte "ott éltem", csak az akkori ruhákat tartottam praktikusnak/ízlésesnek, ezt a kort éreztem a saját stílusomnak, stb. Még ahhoz is volt érzékem, hogy egy modern ruhautánzat hiteles, vagy nem.


Ha ráéreznél olyan ellenőrizhető vonásra a korból, amiről biztosan fogalmad sem lehet (és utólag ellenőrizhető), akkor gyanúsabb lenne.

2010. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!