Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudom "kiszámolni"...

Hogyan tudom "kiszámolni" hogy ki voltam előző életembe?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam egy cikket hogy a teljes név a születési hely és a pontos születési dátom kell ahhoz hogy kilehessen számolni az előző életünkbe kik voltunk. születési dátumból ki lehet vhogy számolni a születési és a halál pontos dátumát. Névből nevet és a születési helyből a régi lakhelyet. Ezt pontosan hogy kell csinálni ??
2010. máj. 20. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

erről az jut eszembe, hogy volt két osztálytársam, akik ugyanaznap ugyanott születtek, még időben is csak minimális eltéréssel, természetesen nem voltak ikrek sem rokonok.

Ezek szerint akkor ők ugyanott ugyanazok voltak előző életükben? :D kétlem. :D

nminden mp-ben születik valaki a földön, elég zsúfolt előző életük lehetett, mert kb. 10ezer ember élt ugyanabban az életben előzőleg, nem?

Amúgy hiszek a lélekvándorlásban, de azt nem hiszem, hogy ezt ki lehet számolni.

Neten láttam vmi kalkulátort, ha hiszel benne, keress rá googleban.

2010. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kiszámolgatni azt lehet, hogy milyen az alapvető személyiséged, és milyen betegségekkel kell vigyáznod, avagy miben lehetsz jó. Az ilyen netes, meg nőklapjás tesztek/tanácsok annyit is érnek.
2010. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Én az azt mondom, amit az előzőek. Mi értelme lenne ennek a számolgatásnak? Így is pont elég dolguk van azoknak, akik igyekeznek összehangolni "mindent" egy-egy életre (pl. hogy találkozz a pároddal, stb.) még csak az kéne, hogy hülye kódoknak is megfeleljenek. Be is adnák a felmondást :-)
2010. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A tizenkettőből kivonod a pénteket, és megkapod, hogy ápoló voltál a pszichiátrián. Két élet között meg átestél a másik oldalra.
2010. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. nem a nőklapjába olvastam ...

3. az lenne az értelme hogy kíváncsi vagyok rá és megszeretném tudni

4. sztem meg a jellemzés rád illik ha nem tudod akk inkább ne irj egy kérdést felteszek de vki mindig kötekedik

2010. máj. 20. 18:46
 6/10 A kérdező kommentje:
1. a netes kalkulátorok csak születési dátumot kérnek azért ugyan az előző életed születési dátuma de azán minden félét irnak szóval az nem jó
2010. máj. 20. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ha azt tudod, hogy a netes kalkulátor kamu/hülyeség, akkor miért gondolod, ha valaki leül az asztalhoz és számolgat, majd úgy kijön az előző életed, mint egy matekházi? eleve, talán megvan, ha orvos voltál előző életedben egy texasi kisvárosban, akkor a kijött szám mondjuk 100 és 110 között van?

eleve: ki találta ezt ki, hogy ki lehet számolni? honnan vette hozzá a tudást? mert hogyan számolok ki egy kétismeretlenes egyenletet, azt a matektanár tanítja meg és a módszer bizonyítva van.

de nekem ne mondják meg, hogy az előző életem számok függvénye...

2010. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
3x-2,33453353-q<56343,1231q-32134y-x így megtudod!
2010. máj. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
de ebből még kikell vonni 3-mat ! És akkor lesz jó :D
2010. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos tudnji akarod?
2010. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!