Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudom mikor haltam meg és...

Tudom mikor haltam meg és hogyan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta kapom a jeleket, de sosem figyeltem oda rá. Ez a 911 szám. Olyan helyeken látom, ahol kb annyi az esély rá hogy holnap megnyerem a lottót. Elhiszitek, hogy egyszerre a rendszámon, a telefon időjén, és amit néztem videót youtubeon is a nézettség 911 volt? Ezért elmentem külföldre egy híres emberhez aki vissza tud vinni. Sajnos azóta letargikus vagyok, mert megvannak bennem a képkockák ahogy kiugrok a World Trade Centerből, 2001. szeptember 11-én. Borzasztó, sírok is néha, nem kellett volna megtudnom, mostmár azt érzem. Meg fogok őrülni.

Megvannak bennem a jelenetek amikor a kollégáimmal beszéljük angolul, hogy biztos egy baleset volt amiért beleszállt a repülőgép a másik toronyba. Aztán hirtelen miénkbe is belecsapodótt, sokkot kaptunk, elkezdett minden égni, és végül kiugrottunk az ablakon... Hogy fogjam ezt fel épp ésszel? Amit hoztam ebbe az életbe, az, hogy imádom Amerikát, már voltam is, és fura megmagyarázhatatlan természetfeletti érzést éreztem mindig amég ott voltam. Akkor még nem tudtam ezt, de a számok akkor is jöttek, de nem érdekelt. Tériszonyom is van, már a harmadik fokon is a létrán, és repülőre is legelőször sírógörcssel ültem fel 5 éves koromban, és akkor is furcsállták a szüleim, hogy miért beszélek olyanokat hogy ütközni fog valamivel a gép, meg hogy gonosz alakok vannak a gépen..



2020. aug. 10. 12:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
64%

Mit tégy? Lépj túl rajta. Ennyi.


Ja, és máskor inkább kerüld az olyan élményeket, impulzusokat, amik az éretlen személyiséged nem tud feldolgozni. Pl. tudatmódosítók, spir. utazások és hasonlók.

2020. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Persze könnyű ezt mondani, amikor képek jönnek be hirtelen a jelenetekről ahogy zuhansz ki egy épületből, ég minden, a barátaid halálig égnek az épületben meg ilyenek. Ez ilyen könnyen megy, persze. De valamilyen szinten az én hibám, nem kellett volna a gyanúm után menjek, hogy beigazolódjon.
2020. aug. 10. 12:28
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

12:26-os vagyok


A "külföldi híres ember" aki megcsinálta az utaztatást, nem orvosolta a problémád? Nem javasolt valamit, hogy megnyugodj?

2020. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Hát ő nem tehet erről, nem pszichiáter, mondta is hogy biztos akarom-e mert ha esetleg beigazolódik akkor meg is őrülhetek a jelenetek miatt, nem is nagyon akart elvállalni pont emiatt.. Nem véletlenül nem emlékszünk előző életekre. Mostmár megtanultam
2020. aug. 10. 12:32
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

12:30-as vagyok


felelőtlenség volt részéről, hogy elvállalt, és súlyos szakmaiatlanság, hogy benne hagyott az élményben. Egy megfelelő hipnotizőr vagy egy spiritálterapeuta vagy hasonló tudna segíteni rajtad. Minden olyan szakma képviselője, amelyik foglalkozik utaztatással.


Jobbulást!

2020. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 10. 12:44
 7/44 Ibw4x válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
16
2020. aug. 10. 13:13
 9/44 anonim ***** válasza:
37%
Szinte egyből visszajöttél,biztosan fel kell dolgoznod a traumát.Engem az érdekelne,hogy pontosan melyik hónap hanyadikán születtél,mivel a lélek kilépő dátuma egyben a következő életének belépője és a te esetedben is működik a karma,vagyis tervben volt,vagy egyénileg akcióztál?Bocs a kifejezésért.
2020. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Június 6-án születtem, 2te esetedben is működik a karma,vagyis tervben volt,vagy egyénileg akcióztál?"

ezt pedig nem értem mire írod

2020. aug. 10. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!