Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért csak szenvedés az egész...

Miért csak szenvedés az egész életem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok es mióta megszülettem azota kb csak szenvedésből áll az életem. Küzdök érte hogy jobb legyen az életem nagyon spirituális is lettem de nem változik semmi. Mindig végig kell néznem hogy masok valósítják meg az álmaimat helyettem ráadasul erölködés nélkül. Olyan könnyen összejönnek nekik a dolgok szerelem, barátságok, pénz, iskola stb. En meg hiaba küzdök kemenyen nem törtenik semmi valtozas vagy ha igen ahogy jött ugy is megy. Nem tudom mit tegyek de mar elfáradtam. Belefáradtam az életbe.

2020. aug. 13. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kevésnek érzed magad! Úgy érzed tudatalatt, hogy te nem érdemled meg, hogy sikerüljenek a dolgaid.
2020. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ezen hogyan tudnék változtatni?
2020. aug. 13. 11:05
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
A spiritualitás zsákutca és önbecsapás.
2020. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
56%
És inkább becsavarodtál és ebben az idiótaságban hiszel! Szomszédom 40+ éves nő, spirilóf... de se barátja se párja nem volt soha sem! Ez aztán az élet! Csak neten tartják benne a lelket az ilyen ezogyökér ismeretlenek... Szép kilátásaid vannak!
2020. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%
Szerintem nem baj, ha tájékozódsz spiritualitás témában vagy hiszel benne. Csak ezzel együtt próbálkj magadban is hinni, s nem másokhoz hasonlítgatni az életedet. Amit nehezen érsz el, később értékesebb lesz, mint azok a dolgok, amik könnyen jöttek.
2020. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit én tanácsolok neked, az az, hogy pihenj kicsit ameddíg nem érzed úgy, hogy motiváltabb lettél. Szedj magnéziumot, nagyon jó a stresszből adódó fáradtságra.

Ezután próbáld átprogramozni az agyad, mert most az van benned, hogy nem tudsz kitörni ebből a helyzetből. Pedíg aki tényleg küzd/dolgozik annak előbb utóbb sikerélményei lesznek. Nyilván nem lessz mindenkinek egyforma sikere, nagyban függ a tehetségtől, elszántságtól, gyakran a háttértől is. De eredmény mindenképpen lessz.

Szóval a tanácsom, hogy pihenj egy nagyot, kipihenten jobban át tudod értékelni a helyzeted és változtatni rajta.

2020. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Az javaslom engedd el az ezospiri maszlagot első nekifutásból, mert a végén te is valami világvégés ufószektában kötsz ki. Vagy a scientológusoknál.
2020. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

4.

A spiritualitásnak semmi köze az ezotériához. Mindenki spirituális, aki hisz a lélek létzésében, vagy valamilyen istenben, energiákban, bármi ilyesmiben. Aki meditál, aki yogázik, aki odafigyel a lekére. Én ilyen vagyok, spirituális, de életemben nem olvastam horoszkópot, a tv-s kártyavetős, tököm se tudja miket pedig egyenesen nevetségesnek tartom.


Kedves Kérdező, hogy neked is írjak pár sort, én 21 vagyok, két évvel ezelőtt ugyanezt éreztem, de most a legjobb életemet élem. Nem elég valamit akarni, tenni kell érte és hinni, hogy sikerül, hogy megérdemled. Amíg a gondolataid uralnak, amik ahogy gondolom, negatívak, áá nekem nem jön össze, nekem úgyse..én úgyse..stb, addig az életbe szerencsétlen leszel. Ha elhiszed, hogy megérdemled, akkor az élet megadja neked, ha nem, akkor nagy ívben kikerül majd minden amire vágysz.

Ezt bizonyítani lehet pl azzal is, hogy nézd meg, azok a pasik, lányok, akik magabiztosak, tisztában vannak az értékeikkel és a gyengeségeiken igyekeznek javítani, azoknak van párjuk, imádják a lányok/pasik, sok barátjuk van stb. Ugyanezt megkaphatod, ha elkedesz hinni magadban, mert eredendően senki nem szerencsétlen, csak azt vesszük, hogy hát másnak könnyű. Pedig nem az, csak nem a fejükben élnek, ahogy te. Hidd el, hogy jó lesz és ha megtörtént, akkor tegyél érte.

A múlton agyalni szintén nem szerencsés dolog, próbálj meg a jelenben élni, nem azon gondolkozni, hogy 20 éve az van ami.

Tudom, hogy üres süketelésnek hangzik, de elhiheted, hogy nem az, mert élő példa vagyok rá. Minden jót és kitartást!

2020. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lazits.
2020. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7 Sajnálatos, hogy valakinek az ezotéria egyet jelent a szektákkal vagy a szcientológiával. Egyébként lehetett volna írni magukat kereszténynek mondó szektákat is, azok miben különbek?


A másik dolog, hogy miért az ezotériát kell felelőssé tenni a kérdező rossz helyzetéért? Mert nekem több hozzászólásból is ez jött le. Marha jó, hogy az itt okoskodó ezotériát bírálók azt sem tudják, hogy ez mi jelent.


Nekem is rohadt sz.r életem van, szerintem rosszabb, mint a kérdezőnek. Hogyha nem hinnék ezekben a dolgokban, akkor nem is tudom, hogy mi lenne velem. A vallás az nekem kevés.

2020. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!