Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 14 éves korom óta valami átok...

14 éves korom óta valami átok ül rajtam, az életem azóta csupa balszerencse, és szenvedés. Kihhez fordulhatok hogy segítsen?

Figyelt kérdés
Konkrét nevet is írhatnátok, olyat aki megbízható, nem szélhámos, főleg Győr Moson Sopron megyében lenne jó. A történet azzal kezdődött, hogy akkor, kamaszként teljesen meg voltam bolondulva, depressziós voltam, és sátánista nézetek kezdtek el érdekelni...tulajdonképpen konkrétan semmit nem csináltam, csak pár komolytalan szellemidézést otthon a szobámban, ilyen netről letöltött útmutatás alapján. Ezek után valahogy rohamosan elromlott az életem. Semmi nem jött/jön össze amibe belekezdek, hiába harcolok érte, de ez nem elég, pluszban még a folyamatos váratlan balszerencsék is jelen vannak. Jelenleg ott tartok hogy már nincsenek álmaim, csak a sorozatos kudarc ér emberi kapcsolatok, párkapcsolatok, anyagi helyzet, család, és egészség terén is. De nem csak ezek a kiemelkedően rossz események vannak, hanem a mindennapjaim is apró szerencsétlenségekkel vannak tele. 10 éve tart ez, nálam itt tellt be a pohár, ez már biztos hogy nem véletlen, vagy nem én okozom rossz döntésekkel, ennyi mindent nem lehet a véletrenre fogni. :(
2015. márc. 2. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mért csodálkozol ha a sátánizmus érdekelt? Megidézted, most meg nyavalyogsz, hogy itt a sok rossz. Mért vagy meglepve?! Ezek szerint a "komolytalan szellemidézés" sikerült, merthogy "semmit sem csináltál". Dehogynem! Na ezért nem kell olyan sötét erőket előhívni, amiről fogalmad sincsen, ráadásul nem tudod kezelni és megbirkózni vele. Valószínűleg más dimenziókból hozzád csapódtak kísérők, akik okozzák neked ezeket a "szerencséket", kezdetnek szabadulj meg minden rossz energiát hordozó tárgyadtól, gondolom vannak szép számmal. Szükséged lesz hozzáértőre hogy a kötésektől megszabadulj.
2015. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Semmi nem jött/jön össze amibe belekezdek, hiába harcolok érte.." Talán ha nem harcolnál hanem dolgoznál???? Nem vagy te egy OV!
2015. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szedi fel egy csajt vagy pasit és nem fogsz ilyennel foglalkozni. Szerintem már csak bebeszéled magadnak ezt a dolgot.
2015. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bollocks ***** válasza:
56%
Alexander Mestermágus minden problémádra megoldást tud nyújtani nettó 500 Ft/percért.
2015. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező,


Most olyat írtál, mintha magamat olvastam volna.

Ha valakitől kapnál megoldást, akkor megírnád nekem is?

2015. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5 vagyok:


Annyi, hogy az én életemből kimaradt a szellemidézés.

2015. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


Megoldást nem kaphatsz senkitől max. segítséget a megoldáshoz

2015. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem, mint a kérdező, ha valaki tudja a megoldást, írjon privátban, köszönöm előre is!
2015. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Djibrill Mágus válasza:
Az átok nem létezik. A valódi "sátánista" nem idéz sem szellemeket, sem démonokat. A félelem nem sátáni. Az örömök, az élvezet, a siker, az erő. Ez Sátán ajándéka. Ha másképp látnád a dolgokat, talán megszűnne az átok is. Ne okold magad, hiszen még ifjú voltál és felelőtlen. Fogd fel úgy, mint tanulást, edzést. Ne mondd azt, hogy "kösz már edzettem eleget", mert amíg rosszul érzed magad, olyan dolgok miatt, amik még meg sem történtek, pusztán a múltbeli tapasztalatok miatt, akkor még tart a tanulás. A karmikus folyamatok megmutatták, hogy érdekel téged a spiritualitás. Meglátásom szerint, amint készen állsz nagy dolgokra leszel hivatott. Csak óvatosan válassz mestert. Vagy majd a mestered talál meg téged.
2015. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan dolog amit ne lehetne megoldani..

Egyébként azzal hogy eerre koncentrálsz, csak a rosszra akk be is vonzod ezeket a dolgokat..

Pedig 1 hete még én is milyen sz@r helyzetben voltam , elkezdtem pozitívan godolkozni és megszűnnek ezek a negatív dolgok.

2015. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!