Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Számotokra nem furcsa, hogy a...

Számotokra nem furcsa, hogy a Dalai Láma eddigi összes reinkarnációja tibeti, mongol, vagy pedig kínai?

Figyelt kérdés
Immár ez a 14. reinkarnációja és elgondolkodtam azon, hogy ahhoz képest hogy mekkora a világ, érdekes, hogy kb bő 80%ba "pont" mindig Tibetbe reinkarnálódik vissza. Európába, Afrikába, esetleg Amerikába eddig még soha sem. Ez csak szerintem tűnik kicsit irreálisnak? Kíváncsi vagyok a véleményetekre, attól függetlenül hogy követitek-e a Buddhista tanításokat vagy sem, persze jobban örülnék ha olyanok válaszolnának leginkább akik benne vannak a témában. (Ez a kérdés teljesen véletlen vetődött fel bennem)

2020. aug. 23. 21:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Nem tudok neked pontos magyarázatot adni, de azt tartom logikusnak, hogy azért abba a régióba születik, mert ott vannak a leginkább lehetőségek a buddhista vallás gyakorlására. Tudom mindenhol van egy két Sztúpa vagy más buddhista dolog, de szerintem európában negyed annyira nem veszik komolyan mint pl tibetben
2020. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg fura...biztos nem inkarnált senki sehová...
2020. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Mert rasszista, és nem szereti sem a fehéreket, sem a feketéket XD


De éehet a horkruxok csak ilyen formában engedik újjáéledni.

2020. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
elvileg régebben csak Tibetbe reinkarnálódtak, majd jöttek a kínaiak, megbolygatták a bojt. Így szétszóródtak a "világban". ebben nem vagyok biztos de mintha így szólt volna a történet.
2020. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Mert kamu az egész...
2020. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki már elérte a megvilágosodást, az oda születik ahová csak akar...
2020. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 Kína valóban elfoglalta Tibetet, 17-18 szd között de hogy miért azt nem tudom.

#6 mondjuk logikus az ha, egy helyre gyűlnek, végtére is hasonlóak. Csak így maga a tanítás és a továbbadás egy helyre zsúfolódik. szóval elméletileg helyes, az hogy viszonylag közel születnek újjá, valamint egykor azért foglalták el, mármint a " tudat feletti , fensőbb irányítás miatt"...de csak elméleti síkon. Hogy így van e, passz.

De igen fura, hogy viszonylag "kis" területen térnek vissza.

2020. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem csoda ez, ugyan! A pápa is valahogy mindig katolikusnak inkarnálódik...


:D

2020. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem logikus, nem fura.
2020. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért mert az inkarnáció nem véletlenszerű és nincs ez másképp a dalai láma esetében sem.
2020. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!