Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » (Tartok tőle, hogy kiröhögnek,...

Gazell kérdése:

(Tartok tőle, hogy kiröhögnek, de azért mégis felteszem) Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma délután ülünk a barátnőmmel a buszmegállóba és egyszer csak megszólala, hogy: 'Egyszer azt mondta nekem, hogy te beszéltél Jhon Lennonnal.' Valóban egy éve csak úgy jött valahonnan, hogy én beszéltem vele, a helyszín egy koncert után volt és egy régi ismerőse voltam, viccet meséltem neki. Lizzie vagy valami ilyesmi néven szólított, amit már rég elfelejtettem, de valahonnan mégis jött, hogy ez sok helyen a felhasználónevem. Emlékszem az arcára, ahogy nevetett meg minden. Olyan, mintha megtörtént volna, de biztos, hogy nem álmodtam. Van egy kpncertes kép róla, hasonlóan nézett ki az emlékeimben, de azt a képet előtte biztos, hogy nem láttam. Mi lehet ez??

2017. jan. 3. 17:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*John

Bocsánat elírtam, nagyon siettem!

2017. jan. 3. 17:38
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát most magyarázzam el az idősíkok keszekusza pókhálószerű összefonódását ès találkozási pontjait, vagy a dimenzikók közötti átjárhatóságot, vagy az illúzió fogalmát? Vagy próbáljam meg a ma elfogadott logikára ès tárgyilagos bizonyítashoz kötött gondolkodásmóddal leírni azt amit ahogy megfogalmaznèk megtámadná önmagát mások által?
2017. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Hallottam már a sztorit. Múlt héten mesélte Elvis, mikor összefutottam vele a közértben.
2017. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Na és elvitt Presley? Amúgy rettenet vicces vagy. (Remélem vágod a szarkazmus fogalmát)
2017. jan. 3. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Jaja, vágom, mint István.
2017. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Mi lehetséges? Az hogy John Lennonnal találkoztál, az semmiképp. Az hogy az álmod olyannak tűnt mintha tényleg megtörtént volna, az lehetséges, mindenkinek vannak néha ilyen álmai, ebben semmi különleges nincs.
2017. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy nem volt álom. Inkább olyan volt, mintha valahogy összeakadtunk volna az időben, vagy ilyesmi.
2017. jan. 3. 19:06
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Az időben minden lehetsèges esemèny jelen van függetlenül a mi èrzèkelèsünktől. A felhőatlasz című film lènyegèben ezt dolgozza fel. De inkább meditálj rajta, akkor ha te nem tèveszted meg magad, más sem fog.
2017. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
nekem is volt egy ilyen egyszer csak ülök a házban fredoval kérdi akarunk e füvezni vagy leanelni én mondtam dönts te közben gondolatban kimondtam hogy lean és ő is leant mondott mondom dik fredo santana te egy gondolat olvasó ember vagy na ennyi csá
2017. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
51%
ezotéria tv műsor igazgatóságának az alkalmazottja vagyok ez lehetséges amiket itt leírtál van a gangus sík amit csak álmunkban tudunk elérni a múlt és a jelen összecsapódása de csak a különleges emberek képesek erre valószínűleg a régi életedben Jonal jó viszonyba voltál és ezt valamilyen oknál fogva meg kellet tudnod mert befolyásolhatja a dolgokat
2017. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!