Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezeket jelekként is lehet...

Ezeket jelekként is lehet értelmezni?

Figyelt kérdés

Valami az sugallja nekem, hogy a sors tartogat nekem valakit. Idáig próbálkoztam egy csomószor, de nem jöttem össze senkivel. Pl.:


-nem tudtam találkozni vagy összehozni egy randit (időzítésekre gondolok)

-olyan suliba jártam idáig, ahol kevesen voltak a másik nemből

-feldobtam egy pénzérmét miután feltettem a kérdést (3-szor ugyanazt a kérdést és ugyanaz volt rá a válasz)

-akinél próbálkoztam, annak már volt párja


Ezeket jelekként lehet értelmezni?


2010. aug. 6. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ez pech.
2010. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen nincs, ezt csak bemeséled magadnak.
2010. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért is ne lehetne úgy? Nekem is volt hosszú szünet a párkapcsolataimban. Ugyanez volt, hogy hiába görcsöltem: semmi. Aztán bevettem a lesz arom-tablettát :)) és lám: 12 éve vagyok együtt a párommal.


1998 Valentin napon szakítottam. Nem volt bunkóság, de hosszú ideje kihűlt a kapcsolat, vittem is virágot, de aztán valahogy mégis vége lett, közös megegyezéssel (mint egy munkaviszony megszüntetésénél)

Ekkor elkezdtem intenzíven bulikba, társaságba járni. Öt végén égettem a gyertyát és be akartam csajozni. De semmire(!) sem jutottam. És lám, a sors júliusra már meg is hozta a mindent elsöprő nagy szerelmet. És abszolút nem abból a körből, ahol "vadászni" voltam előtte.

2010. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak véletlen egybe esés
2010. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen,lehet jel. valószínüleg jelenleg más feladatra-életfeladatra-kellene koncentrálnod,önmagadat kéne megismerned,egyedül kell lenned,jelenleg nincs szükséged valójában párkapcsolatra,mert nincs itt az ideje


nézz mélyen magadba,és próbáld azt megétrezni,hogy mire van szükséged anélkül h arra figyelnél mit akarsz/tudom h nem könnyű../

2010. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régóta egyedül vagyok. Idáig csak a kötelességeimnek éltem és azoknak mindig eleget tudtam tenni. Pl. az érettségik és a tanulmányi eredmények. Még ott volt a munka is.
2010. aug. 16. 13:17
 7/7 anonim válasza:
drága, peches vagy. próbálj meg változtatni valamit, dolgokat amit csinálsz vagy hagyd abba vagy uj hobbit keress, járj más hleyekre vagy az időbesztosádon változtass.
2010. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!