Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszi a csaj hogy közeledn...

Azt hiszi a csaj hogy közeledni akarok felé, pedig nekem családom van! Hogyan intézhetném ezt az ügyet?

Figyelt kérdés

Hetente párszor találkozunk munka kapcsán, oda kell mennem az ő irodájukba néha, de nem vagyunk semmilyen munkakapcsolatban. Leírom mi történt pontosan:

Mentem a folyosón, ő rámnézett jó hosszan. Nem vettem róla tudomást, de utána is összeakadt hosszan a tekintetünk, mint akik gondolkodnak hogy ismerik e egymást és köszönniüi kellene? Gondolkodtam, hogy köszönjek-e neki, de aztán inkább tovább mentem, mert egyrészt nem vagyunk munkakapcsolatban, másrészt nem akarok tőle semmit mert családom van és nem akartam félreértést! Következő alkalommal oda kellett hozzá mennem és megkérni, hogy álljon el az autóm mögül. Köszöntem neki, bocsánatot kért, zavarban volt hogy gondot okozott, utána elállt. Az ezt követő alkalommal úgy gondoltam, hogy mivel múltkor beszéltünk, így illene köszönnöm, amit meg is tettem. Kicsit furcsa mert úgy viszonozza, mint aki azt mondja “na itt van mégegy az esélytelenek nyugalmával”. Ez a friendzone-se “na jólvan megszánlak és visszaköszönök” stílust nyomja a testbeszédével. Teljesen azt hiszi, hogy egy nála próbálkozóval áll szemben, pedig semmit nem akarok tőle! Azokat a játszmákat nyomja! Hogyan tudnám jelezni valahogy ezt a dolgot? Gyűrű van a kezemen, a kocsiban gyerekülés de hiába, észre se veszi. Kérdeztem ott dolgozót és nekik azt mondta, hogy nem tudja elképzelni, hogy nekem bárkim lenne és tuti hogy rá csorgatom a nyálamat, ő ebben biztos. És mindent azért csinálok (ha köszönök, ha nem) mert egy félénk férfi vagyok aki így akar a közelébe jutni.

Mit tehetnék? Sajnos munka miatt mennem kell oda és nincs kedvem kommandózni és előle bújkálni.


2020. júl. 6. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Miért érdekel, hogy mit gondol rólad? Meg akarod dugni? Mert abban a jegygyűrű nem szokta meggátolni az embereket...
2020. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csak akkor cselekedj, ha teljesen 100%-ig egyértelmű, hogy ő valóban azt hiszi, hogy te akarsz tőle valamit. Azt kellene ezzel elkerülni, hogy arcra ess, mert mi van, ha csak te értelmezed félre a "jeleket".


Ha pedig 100%-ig egyértelmű, akkor legyél határozott, állítsd meg következő alkalommal amikor flegmán reagál bármire is, és mondd a szemébe, hogy ne haragudjon, tökre elhiszed, hogy sok mindenki oda van érte, és azokkal fel kell vennie ezt a stílust, de téged ő eléggé hidegen hagy, úgyhogy veled leállíthatja nyugodtan magát, mert gyereked/feleséged van, és ha akarnál is valamit tőle, akkor nem ilyen cs*cska módon próbálnál közelíteni felé, hanem kicsit konkrétabban próbálkoznál be nála.


Egyből le fog törni a szarva, és még csak paraszt sem leszel így ezzel.

2020. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell vele foglalkozni egyáltalán? Miért kell róla tudomást venni, ha allitasod szerint nem is akarsz tőle semmit?
2020. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
szerintem fordulj pszichológushoz, mert iszonyatosan túlreagálod a SEMMIT.
2020. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bújkálni? Levegőnek nézed és kész, ő meg gondoljon amit akar.
2020. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt hasonlo kollegam aki folyamat le akart ràzni mert azt hitte nyomulok mert mosolyogva köszöntem meg stb es minden mondataba beszurt olyanokat hogy siet haza a felesègèhez vcsinaljam meg én, vagy ma nagyon fàradt mert fent volt egesz ejszaka, stb annyira irritalt hogy folyamat le akar pattintgatni miközben engem teljesen felreértett.

Szoval javaslom neked a stilusat pl bocsi nem tudok beszelgetni mert sietek a felesegemhez,vagy bocsi nem figyeltem mondd ujra, mert faradt vagyok fent voltam ejszaka..., vagy olyanokrol meselj ha tudsz bövebben, hogy pl uj autosülest nezel mert a kis tökmag milyen nagyfiu lett meg, vagy egy über jo vmit neztel ki a felesegednek, szaz hogy örülni fog :)stb amiböl azt latja hogy öt magàt lesz.rod.


En amugy oldottam meg hogy hideg kimert joforman szemét lettem vele.

2020. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon ráérhetsz, ha ilyeneken rugózol.

Ignoráld és kész.

2020. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is félreérthető lehet, ha teljesen levegőnek nézed. Akkor is gondolhat többet, mint ami van. Szerintem viselkedjen vele is ugyanúgy, mint a többiekkel. Ha pedig valakitől visszahallassz egy ilyen pletykát, amit ő terjeszt, akkor menj oda hozzá, és állítsd le. De addig ne foglalkozz vele se többet, se kevesebbet.
2020. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért kellemetlen és azért foglalkozom a dologgal mert oda KELL járnom hetente többször. Ahogy mondtam már: ha elmegyek mellette akkor azt terjeszti, hogy ő túl jó nő ahhoz és én köszönni se mertem neki úgy félek a jónőségétől! Ha köszönök akkor meg félénk fiú vagyok aki barátkozással akarna közelebb kerülni hozzá.

Szerintem nem én vagyok beteg, hanem ő akinek elképzelhetetlen hogy valaki ne akarjon rámászni.

Beszélgetni nem akarok vele mert azt is továbbgondolja! Majd jól rászólok ha továbbra is hülyeségeket terjeszt rólam. Mindenki előtt!

2020. júl. 6. 08:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritalt nagyon az ilyen, en megertelek.
2020. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!