Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon én egy spirituális...

Vajon én egy spirituális segítő, angyal lehetek?

Figyelt kérdés
Többen is mondták,hogy fel tudnám ébreszteni a bennem rejlő sámánt, vagy angyalt a képességeimmel.Szerintetek hol érdemes ennek utánanézni, van esetleg valaki, aki nekem ebben segíteni tudna?

2021. febr. 17. 21:40
 1/8 Grimfox ***** válasza:
78%
angyal biztos hogy nem vagy. Ezt készpénznek veheted. Angyalok nem születnek meg emberi testben. Ha lenne érzéked a sámánsághoz, akkor vagy jellel születtél volna(plusz ujjal, foggal), vagy kaptál volna elhívást a szellemektől. A sámán elhívást észrevetted volna, nem kellene "felébresztened" a képességeidet. Ez nem jelenti azt, hogy ne fejleszthetnéd a szellemi képességeidet, csak azt, hogy nem vagy angyal, vagy sámán.
2021. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azoktól kell megkérdezni, akik ezt látni vélik benned.
2021. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne, ha nem tőlük kérdezné meg. Nem tudom, hogy direkt, vagy tévedésből vezetik félre, de ha ilyesmikkel tömik a fejét, abból semmi hasznos nem fog kisülni.
2021. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk jogos, de talán nem rossz szándék vezette őket, és hátha hasznos számukra egy tükör.

Persze az óvatosság tényleg nem árt 🙄

2021. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gurura, spirituális tanítóra gondolt mint spirituális segítő, mint a Dalai Lama, Sadhguru(Jagadish Vasudev), Alan Watts, Eckhart Tolle, Bk Shivani, stb.


Hát kezdd el magad beleásni a dolgokba jobban. Minden részletre térj ki, ha úgy érzed tudnod kell, de úgy is vinni fog a kiváncsiság. Mivel nyitott vagy rá, könnyen meg is fogod jegyezni amit olvasol. Halgassd nézd mások tanításait. Gyakorolj. Kezdj el valamilyen spirituális gyakorlatokat végezni, meditáció, légzés gyakorlat, jóga, csikung, tai chi, stb.

Találtam néhány oldalt, nem olvastam el őket, csak bele, remélem segítségedre lesznek! :3

Meditáció, spirituális ébredés:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Jóga, légzés gyakorlatok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Qigong, tai chi:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Spirituàlis segitô lehetsz, de nem vagy angyal! Minden jòt!
2021. febr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A sámáni jel témája érdekes. Életemben már két médium is mondta, hogy sámánná kell válnom. Egyikük legjobb lány-barátom és angyalon keresztül közvetítette ezt számomra. Illetve egyéb ismerős szellem jött már hozzám és ingával üzente ezt számomra. De ezenkívül semmiféle jelet nem kaptam róla és igazából nem is látom az elindulási pontomat.
2021. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, április 5.-én sámánná váltam és kezdő sámán-médium lettem. Az angyalok vezettek egy sámán meditációhoz, amit eredetileg igazából már igazi sámánoknak terveztek. Hirtelenül kinyitotta a 3. szememet és kezembe adta a 4 elemet. Közben kezd megnyílni a hallásom, amit szintén jósoltak már nekem. (Érző pedig alapból voltam.) Egyelőre tudathasadt párom tudatgömbjét tudtam tisztítani és asztrálsíkon kaptam egy madárfejű sámánbotot. (Párom esete külön cifra sztori.)

Viszont mindenkinek megvan a saját útja, ahogyan erre rátalál.

2021. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!