Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valak mondana valamit, hogy...

Valak mondana valamit, hogy miket olvassak spirituális témában? Szeretnék fejlődni de szinte minden hazugság. A spirit of eridu oldalak se megbízhatóak. És vannak akik a kereszténységet keverik a spiritualitással. Merre induljak el?😔

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 12:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valaki*
2020. dec. 4. 12:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit nevezel spiritualitásnak?


"de szinte minden hazugság" Mit olvastál eddig?

2020. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
spirit of eridu az egy sátánista oldal, nem keresztény.
2020. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Grimfox ***** válasza:
62%

Minden vallás spiritualitásnak számít, ha elég mélyen belemerülsz. Persze itt valódi vallásokról beszélünk, nem a pénzszerzés érdekében létrehozott szektákról.

Vallás nélkül is létezik spiritualitás, de ez sem mentes az isten, lélek, és hasonló fogalmaktól.

Az eriadu, és hasonló oldalak divatezotéria, és gyengén értelmezett sátánizmus keverékei. Eleve érdemes őket ívben kerülni.

Ha valódi spiritualitást akarsz tanulmányozni, akkor nem találsz könnyű olvasmányokat. Corpus Hermeticum, apokrif iratok, amik ugyan kapcsolatban állnak a zsidó, és keresztény vallással, de ezek a vallások kizárták őket magukból. Ha elolvasod őket, megérted miért. A "mennydörgés: a Nag Hammadi könyvtár apokrif iratai" című könyvben bőven van olyan is, ami túlhalad ezeken a vallásokon, és egyetemesebb tanításokat közöl, a keleti irodalomból is érdemes szemezgetni. Főleg a szútrák közül. Bőven van olvasnivaló, csak győzd értelmezni.

2020. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is ki kellene vonulnod a zajból (hírek, média, TV) és el kellene kezdened picit befelé figyelned, meditálnod, lecsendesítened az elmédet és rájönni arra, hogy ki vagy és mit akarsz valójában.


Amikor megérsz rá, és eljutsz a megfelelő tudatszintre, akkor észre fogod venni, rád fognak találni azok a könyvek, amelyekre éppen szükséged van.


Mert hiába ajánl valaki neked valamit, lehet nem is értenéd, ha elolvasnád, mert nem neked szól.


Minden megtalál, amire NEKED szükséged van, csak fel kell venned ehhez a belső kapcsolatot újra a Forrással !


Amúgy ehhez rengeteg youtube videó van fent, ami segíthet és lehet a könyvek előtt inkább azzal kellene kezdened, hogy a belső hangod által vezérelve ott keresed a válaszokat és a fejlődésed útját.

2020. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
(Persze én youtube videók alatt nem a mi van a táskámban, kit oltsunk le, hogy sminkeljünk, mit vettem a Zarában és hasonló tartalmakat értetem, de nyilván ezt nem kell magyarázni..)
2020. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os vicces vagy😃 :)
2020. dec. 4. 13:41
 8/11 anonim válasza:

Én is sok spirituális könyvet olvastam már. Mindig aszittem hogy "áh most már tudom". Volt hogy amit olvastam az az előzőnek az ellentéte volt.Utóbb már éreztem hogy ezek nem vezettek el sehová,még mindig nem találtam meg az én utam. Viszont most rátaláltam vmire ami már igazinak tűnik. Nekem legalábbis ez az amit alkalmazni akarok. Nehéz gyakorolni de lehet megéri.

Ez egy vonzás törvénye témájú könyv. Abraham Hicks:Kérd és megadatik

2020. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-össel teljes mértékben egyetértek.
2020. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A titok című film . Tipikusan spirituális.



Ha titkot ismered, meg tudsz találni bármit, az a bázis.

2021. jan. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!