Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mégis van valami a halál után?

Mégis van valami a halál után?

Figyelt kérdés

Gondolom hallottátok, hogy az emberek tértek már vissza a klinikai halál állapotából az élebe.

Klinikai halál: az életjelenségek szünetelnek (vérkeringés, szívműködés, AGYMŰKÖDÉS).

Vagyis ez alatt nem működik az agy, így a hallucináció, álom kizárható.

Akkor amit meséltek, igaz?

Ráadásul az élmények is egyeznek: nyugalom, testen kívüliség, halottakkal találkozás.

Ami szerintem megin kizárja az álom és hallucináció lehetőségét.

Ti mit gondoltok?



2017. jan. 12. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Korábban néztem erről egy dok.filmet, elég érdekes volt, különböző országokból kérdeztek meg olyan embereket hogy mit éltek át, akik visszatértek a klinikai halálból. Egyikőjüknek sem mesélték el, mások mit mondtak, mégis minden válasz megegyezett. Azt mondták, egy fény szerű solog felé közeledtek, aminek nem tudtak ellenállni, valaki azt mesélte mielőtt "célba" ért volna, felébredt, valaki azt hogy azt mondta neki egy hang hogy "még nem jött el az időd". Érdekes volt, hogy számtalan ember mind ugyanazt élte át, valóságalapja nem tudom mennyi volt, lehet csak szemfényvesztés és egy jól megcsinált dok.film.
2017. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

A 70 éves unokaöcsémet kétszer hozták vissza a klinikai halálból és semmi ilyent nem látott.

De dr. Moody könyve itthon 60-70 évvel ezelőtt jelent meg. Abban sok ilyen esetet ír le, amiről ez első írt. Világszerte sokan olvasták, és feltehetően sokan "kötelezőnek" gondolták, hogy ők is látták a fényt.

De olvastam már olyan orvosi véleményt is, hogy az agy nem áll le, mert akkor nem lehetne visszahozni a beteget úgy, hogy az agya nem károsodott.

2017. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, szabad megkérdeznem, hogy az unokaöccse mesélt arról mit élt át?
2017. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Az unokaöcsém nem élt át semmit. Csak arra emlékezett, hogy rosszul lett (a szíve beteg), hívta az orvost és az intenzíven fekszik. De hogy közben mi történt vele, arra nem.
2017. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

1 p 20 mp-ig voltam halott. Amire emlèkszem az furcsán fog hangzani.

A tèr minden irányából láttam magam feküdni miközben körülöttem emberek voltak. Az idő nem állt meg de torz lett. Mintha ugyan abban a pillanatban sok különböző lehetsèges cselekvèst láttam volna ugyanazoktól az emberektől. "Színek voltak a színekben"

Minden színesen vibrált ès fènylett.

Ezt tudom hogy van mert ezt tapasztaltam. A folytatást nem tudom, mert ugye válaszoltam. Ezek szerint èlek. Se istent se angyalokat, se dèmonokat, sem poklot, sem menyországot nem láttam. De az a leírhatatlan nyugalom ès szabadság èrzès azóta is megvan. Ez lett az alap hang nálam ès mióta ez törtènt, minden olyan könnyen erőfeszítès nèlkül sikerül. Elèg elkèpzelnem. A kèpzeletem már több mint volt. Tudok vele èrezni, teret ès energiát. Ennyit tudok.

2017. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kamu
2017. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra emlékeznek, hogy mi volt a klinikai halál állapotában, hanem sokan arra, hogy milyenek voltak az előtte levő utolsó percek.


Amikor az agy a klinikai halál előtt már kevés oxigénhez jut, akkor kezdenek hallucinálni. Azt pedig, hogy miről, arra hat az, hogy milyen kultúrkörben szocializálódott az egyén. Tök logikus, hogy a keresztény ilyenkor látja a fényt, angyalokat, stb. Nem hazudnak, tényleg látják. Egy jó álom is tök valóságosnak tud hatni addig, amíg alszunk.

2017. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%
Engem kétszer hoztak vissza. Az elsőnél semmi nem volt,csak hatraestem szekestol. Masodiknal édesanyámat lattam,aki már eltávozott,azt mondta van időm,és feladatom. Abból nagyjából Ennyi van meg. Az egyik elottem lévő valaszoloval értenék talán egyet,aki azt írta,hogy ez az állapot a klinikai halál beállta előtt van,oxigenhianyos állapotban. Mindenesetre furcsa volt
2017. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az agy halál a szív leállás után 4perc után történik ami ha bekövetkezik és visszahozzák az embert akkor fen áll hogy valami fogyatékosággal fogja leélni az életét. Ha az agy leáll akkor igen a halucináció lehetősége is megszünik. De az emlékezés is. Ha valamit keressel akkor ne az emberi fizikával probáld összevetni hanem a vallásal és hittel.
2017. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségeket beszélsz. A klinikai halálból még vissza is lehet hozni az valakit, de egy bizonyos pont után lehetetlen. Ha leáll az agyműködés súlyos agykárosodást szenved az illető. Klinikai halálból is csak azért lehet visszahozni egyes embereket, mert nem haltak meg és nem állt le az agyműködés sem. Egy ilyen állapotban gépekkel még fent lehet tartani a keringést és légzést. Amikor megáll a szív az agy azon van, hogy minél több oxigénhez jusson... azért óriási különbség van a biológiai halál és a klinikai között. Na mindegy. A lényeg az, hogy még senki sem tért vissza a halálból mesélni róla szóval csak a fantáziádra van bízva.
2017. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!