Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a véleményetek az asztrális...

Mi a véleményetek az asztrális utazásról hogy ki tudunk lépni a testünkbôl meditálással?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 16:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Meg tudom hogy közbe a testet lazítani kell fekve de ha erôsen koncetrálok az kivált nálam szemöldök összeszorítást utána a testem magától felül és furán befeszül a hasam mintha nem is izom lenne onnantól semmi.
2021. márc. 25. 17:11
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
A jövőt meg is álmodhatod, tudatos álmodás képességét próbáltad már fejleszteni?
2021. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen. Handabanda, humbuk. Múltkor kiírtam, hogy aki szerint van ilyen, azt szívesen letesztelném. Szerinted hányan jelentkeztek?

Persze, nyilván az a válasz, hogy ők nem akarnak bizonyítani... Haja, de azért ha valaki szkeptikus, azért szavakkal megpróbálják meggyőzni.

2021. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Tudatos álmodás?


Néha mikor rémálmom volt fel akartam kelni mert tudtam hogy álom dea tudatos álmodás az az hogy álom közbe rájövök hogy álmodok?


De szerintem az nem jó mert ha információt akarok a jövômrôl lehet hogy az csak álom.

2021. márc. 25. 17:49
 15/27 SZücsöm ***** válasza:

6 os ez kicsit olyan volt mintha valaki megkérdezné hogyan tudna focizni és azt tanácsolnád neki hogy tanuljon meg sakkozni mert a foci az nehéz. A kettőnek semmi köze 1máshoz.


12. Én sokszor szoktam tudatosan álmodni. Nem tudom hogy meg lehet e álmodni a jövőt de még ha igen akkor is abban biztos vagyok hogy az 1ik nem következik a másikból.

2021. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
24%
Kedves kérdező, a jövőt csak Isten ismeri, és a Szentírásban sokat megtudhatunk arról, milyen események várnak a jövőben az emberiségre. Javaslom, hogy olvasd el ebből a kötetből: [link] az utolsó tíz fejezetet, és a jövőről igaz tudásod lesz.
2021. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Olyat nem tudom lehet-e. Én valami kék hajú srác bal***sága miatt haltam meg álmomban. Durva élmény volt és nagyon valóságos.
2021. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Erre ma látok egy videót yt-on ahol egy 90%-ban hasonló fazon van és a környezet is olyan volt csak "komolyabb" grafikával.
2021. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az az erős szívverés érzés valójában nem a szív, hanem a szívcsakra felpörgését érzed, a pulzusod nem gyorsul.

A szívcsakra -a mellkas közepén, a mellbimbók vonalában- az asztrális test motorja, mindenképpen erősödő "düpörgést" fogsz ott érezni, miközben elválni készül a fizikai testből-testtől.

Nem megfelelő a relaxációs, próbáld még jobban ellazítani a tested...próbáld azt érezni hogy a tested besüllyed lassan a talajba, és közben próbáld érezni, hogy lebegsz is a tested felett. Ekkor egyre erősödő vibrálást kell érezned, és lehet lesz egy zuhanó érzés is az elválásnál.

Jól csinálod, gyakorolj!

2021. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
42%
19, na ha neked sikerült, iderepülsz az asztrális testeddel, megmondod mi van az asztalomon és mi van ráírva?
2021. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!