Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy előző életembe...

Lehetséges hogy előző életembe ír voltam?

Figyelt kérdés

Még nem jártam Írországban viszont nagyon vonz, kiskorom óta.

12 éves koromtól hallgattam celtic punk zenéket meg gaelic folk songokat stb és nem tudtam akkor hogy ez onnan (is) ered.

Még sorolhatnák dolgokat, de én eddig nem hittem reinkarnációban és ez igy esélyes? az esélyes hogy magyarként voltak ír őseim?



2021. ápr. 19. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges igen hogy ír voltál vagy vmi dolgod van ír országba
2021. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vonz a kelta kultúra, életmód.

Sok szépsége van ennek, voltam ebben az országban mit írjak? Gyönyörű volt!

2021. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én gyerekkoromban nagyon szerettem a Pumukli kalandjait. Akkor előző életemben Pumukli voltam?
2021. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4. nyilván nem de itt nem az a lényeg hogy most tetszik egy kultúra és akkor most lehet az voltam előző életembe.

Hanem hogy érdekel azoknak a véleménye akik ebben jártasak mivel én nem hiszek/hittem ebben de az még nem zárja ki azt hogy nem érdekelhet.

2021. ápr. 19. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy az volt aki ilyen kérdést ÍR.
2021. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!