Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nem lehet hogy a reinkarnáció...

Nem lehet hogy a reinkarnáció a Sátán egyik nagy csapdája?

Figyelt kérdés
Egyre többen vallják a karmát meg a reinkarnációt. Ha a Sátán az Isten ellensége, akkor Sátánnak az érdeke az, hogy minél többen higgyünk a reinkarnációban. Mert akkor mindenki halhatatlan léleknek képzeli magát, és akkor nem kell senkinek sem Isten imádónak lennie. Miben hisztek ti?

2021. ápr. 22. 12:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

14 én pl újjászületnék, jó poén itt lenni. Ha relatíve optimista vagy akkor minden xar egy kis csavar a kihívás része.


Szívből hiszek az Isteni erőben, S abban hogy e hallhatóan lény része vagyok így az örök egy része ként, egy rész része ennek az örökkévalónak. Ez a lélek, meg a teremtés történetben is benne van.

Én nem vagyok sem a Nirvánába sem a mennybe én többet kívánok élni. S ha más nem is én reinkarnálódni fogok, ha Istennek tetsző életet éltem...


Amúgy meg mit számít hogy miben hiszel, ez S a mögötte lévő hit világ pont nem azt mondja hogy paraznalkodj ölj és pusztíts. Ellenben a kereszténység által ismert sátán elveivel.

Szóval a buddhizmus pont nem eensege a hitnek.

Hasonlatként....

A Tisza forrásvíz, forrásvíz arany serlegben és ugyan az agyag korsóban.

A király király palástban és koldus gúnyában is, ahogy a koldus koldus szakadt göncben S koldus úri göncben.

Azaz ezek felületes problémák amikben a lényegi rész elvész.

Erősítve azokat akiket a kereszténység is elvét(ne)

Pl az irgalmas szamaritánus.

Gondolkozz a hited így nem több a Guccinál.

Kereszténykent azt mondom szállj magadba és gyakorolj az alázatot.

2021. ápr. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Reinkarnáció már a sátán előtt is volt. Ezt sátánisták is megerősíthetik
2021. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%

Mindegyiknek ugyan az a forrása az emberiségen élősködő paraziták. Az én meglátásom a kereszténység, a buddhizmus és a nagy vallások célja az agymosás. Abban hiszek hogy köztünk bár nem látjuk őket ellenséges energialények élnek akik ezt a reinkarnációt fenntartják. Amit látunk körülöttünk élőlényeket ezt mind technika hozta létre. Illetve energialények alkották sejtről sejtre. Amióta ember van a földön a vezetőrétegbe vannak inkarnálódva. Mi be vagyunk zárva a Van Allen sugárzási öv alá ami afféle elektrosokk hálőként is funkcionál. Amikor valaki meghal kapcsolódik egy mesterséges forráshoz a tudata. Illetve a börtönőreinkel találkozunk akik manipulálni próbálnak minket minden lehetséges eszközzel. A lényeg hogy innen minden áron megakadályozzák hogy távozshass. Ez a világ egy börtön és maga a pokol. Régen itt éltek nyíltan közöttünk nézd meg a nyújtott nefilim koponyákat. A nagy feketeszemű fehérek, reptoidszerű kis szürkék, a fényesek egy és ugyanaz.


Pár forrás: Titkos interjú a roswelli ufó túlélő pilótájával, Simon parkes blogja, korházi esetek és reinkarnációs beszámolók, leírások különböző földönkívüliekről történő beszámolókban, Humanoides de Nazca_Episodio 1 - Momias de Nazca,A Piramisok Titkainak Leleplezése - Az Eredeti - Teljes Film (La révélation des pyramides), Nefilim koponyánk, Judas evangeliuma 2006 National Geographic dokumentumfilm ami egy nemrég előkerült tekercsről szól, Lelkünk útjai könyv ha a nyálas részt nem nézzük arról szól hogy bizony manipulálnak minket, Egy reinkarnácio emlékei dokumentumfilm és AKIK EMLÉKEZNEK ELŐZŐ ÉLETÜKRE #1 [ TOP 5 ] MAGYAR ban a filmrendező esete arról beszélnek hogy külső hatásra születtek újra. És ez még csak egy töredék. Ha megnézzük a rádió, iskola, vallások, és a körülöttünk lévő rabszolgatartó rendszert. Fenntarthatatlan lenne a jelenlegi világrend ha az emberek úgymond emlékeznének. A testek úgy vannak kialakítva hogy a lelket csapdába ejtik, az emlékeket törlik. Az egész egy mesterséges rendszer ami úgy van kitalálva hogy a születés és halál között ne emlékezz semmire. Illetve arra sem hogy a születésed előtt mi volt. Mérgekkel, leterheléssel, folyamatos agymosással, genetikai lebutitással irányítva vagyunk!

2021. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23 ne ess túlzásba. Az való igaz, hogy nem minden rózsaszín és tökéletes, de úgy hiszem, te az ellenkező, a negativitás túlzásába estél. És ez megint valótlan. Jó igazságkeresést kívánok a hozzád közel eső dolgokban. Mert a távoliakba mindenfélét beleképzelhetsz meg mindenfélét elhitethetnek róla. Magadhoz minnél közelebb keresd mi a valós és mi a valótlan.
2021. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A logikát követve több a sátánista, mint ahányan tudnak róla.
2021. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!