Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lélekvándorlás hogy működhet...

Lélekvándorlás hogy működhet helyszín alapján?

Figyelt kérdés

Egyszer hallgattam egy beszélgetést egy léleklátóval. Elmondott egy történetet egy pár éves korában elhunyt gyermekről. A szülei keresték meg a léleklátót, hogy megtudjanak valami információt a gyermekükről. A szellem elmondta, hogy pontosan melyik gyermek testében született újra. Nem messze volt az új gyermek, talán ugyanaz a város, találkoztak is a gyermekkel.

Nekünk is van egy ismerősünk, akinek a gyereke mindig mondja egy házra, hogy itt lakik a nagymamája. A szülők úgy érzik valószínű a gyerekük előző életében a nagymamája tényleg ott lakhatott.

Miért kerülnek ilyen közel a lelkek az előző életükhöz? Ezek a lelkek miért nem egy másik országba, kontinensre kerülnek, miért szinte a szomszéd utcába?


Másik kérdésem, hogy ha van reinkarnáció és messze tőlünk van máshol is élet, akkor másik bolygón újjá lehet születni? Vagy egy bolygóhoz lehetünk rendelve?



2021. máj. 23. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha megjelenne valaki nálunk, hogy a gyermekem az ő újjászületett gyermeke.... Akkor ott a helyszínen pofozom taknyosra őket.
2021. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem pontosan ez úgy játszódott le, hogy egy játszótérre mentek el ahova a lélek irányította őket és a gyerek odament hozzájuk és köszöntötte a szülőket.
2021. máj. 23. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Egyes lelkek előszeretettel töltik életeiket egymás közelében, hasonló tapasztalatok megszerzésére törekedve... azonkívül lélek csoportok is törekednek azonos helyszín -és nép soraiba leszületni.

Egy példa a Dalai Láma, aki rendszeresen már sok száz éve Tibet falvaiba születik újra és újra...vagy az aboriginal ausztrál benszülöttek, akik bár már rég elmehetnénk, mégis újra és újra visszaszületnek azonos törzs tagjaként, emlékezve kik ők, és miközben vándorolnak Ausztrália kopàr és barátságtalan vidékein, folyamatosan emelik a világban a fényt.

Sok lélek nagyobb csoportokban jött ide a világegyetem különböző részeiről, részükről többnyire van egyfajta kötődés egymáshoz, bár ebben is van/lehet sok kivétel.

Minél jobban kibontja valaki ezt a témát, annál inkább az elfogadhatóság és a hihetőség rovására megy, sajnálom ☹️

2021. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy magyar ismerősöm a nászútján Kairóban járt sok évvel ezelőtt. Elmesélte, hogy séta közben egy szűk kis utca és benne egy ház nagyon ismerős volt neki, pedig soha azelőtt nem járt Egyiptomban. Olyan érzése volt, hogy ő élt már ott. Én nem hiszek 100%-ig a halál utáni életben, de ez egy kicsit elgondolkoztatott. Ha létezik reinkarnáció, szerintem egyáltalán nem biztos, hogy pont ugyanarra a helyre fog születni, hanem olyan helyre, ami a további fejlődését leginkább biztosítja. Lehet, hogy ez közel lesz az előző lakhelyéhez, lehet, hogy nem.
2021. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SZücsöm ***** válasza:

4 Nekem egy kollégám volt ilyen ő állítása szerint egy európai városban tudta valahonnan hogy merre lesz egy templom + nagyon ismerős volt neki a hely. + Neki gyerekkora óta volt egy emléke (már több mint 50 éves) hogy egy nagy víztömegen fekszik és hajók süllyednek a közelében. Ami még érdekes hogy soha nem tudott megtanulni úszni. + Állítás szerint egy magát sámánnak való ipse azt mondta neki hogy előző életében fulladásos halált halt(vízben).


3 as kétlem hogy interakció/kommunikáció és a társadalmon/világon való változtatás/hatás vagy annak próbálkozása nélkül bárki is emelné a fényt a világban (max zseblámpával).


Amúgy egy Virginia egyetemi kutatócsapat is arra jutott állítólagos reinkarnációs emlékekkel bíró gyerekekkel való elbeszélgetésekből hogy nagyon sokszor közel (ugyan abba az országba) születtek vissza a lelkek(állításuk szerint).(+ állították más érdekes eredményeket a kutatók)


Miért így van ha nem csak kitaláció? Csak találgatni lehet. Ott vannak azok az elméletek amiket a 3 as írt. Én még azzal tudom kiegészíteni hogy lehet hogy bizonyos földrészeknek(az ott tartózkodó lelkek miatt) "különböző" karmájuk van és amíg abból a karmából nem tudsz kiszakadni (nem tudod megváltoztatni a sajátod) addig ugyan oda fogsz visszaszületni mert azzal "rezonálsz".

2021. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3# vagyok.

5#, nem magyarázom meg amit írtam, de ha így mész tovább, folyatod azt a gyakorlást amit csinálsz, pár éven belül magadtól megérted.

2021. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SZücsöm ***** válasza:
6# Én már ennyire nem vagyok biztos a dologban de neked legyen igazad.
2021. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez kicsit komplex, mert tömény energetika. Születhetünk akárhova, de ha olyan elméd van, amivel ide születsz, valószínűleg végig fogod nyomni egy bolygón.
2021. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!