Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nagyon para valós ufós sztorik...

Nagyon para valós ufós sztorikat tudnátok mesélni nekem?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza melóból és így elalvás előtt szeretek para sztorikat hallgatni, olvasni főleg ufókról. Manapság szinte alig lehet hallani róluk, szerintem már nem érdekli őket ez a bolygó. Lehet tovább léptek más bolygókat felfedezni. Bezzeg a 90-es években rengeteg történetet lehetett hallani, az volt az ufó jelenségek aranykora: Színes ufó magazin, Nulladik típusú találkozások Déri Jánossal késő este, az X akták ment a tévében, MIB Sötét zsaruk, meg akkor még a leghülyébb emberek is ufós sztorikat meséltek egymásnak. Ahh, de imádtam a kilencvenes éveket!:)

2021. ápr. 29. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem olvasol visszább néhány kérdést ebből a kategóriából?
2021. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Valami elrepült a fejem felett. Már ez is nagyon para volt, de utólag kiderült hogy egy lábas volt. Na akkor ijedtem csak meg igazán
2021. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Timi_R75 válasza:
24%

Nem hittem az ufókban, de egy sötét estén minden megváltozott.

Jött az ufó és elrabolt.

De már visszahozott.

2021. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent :)
2021. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Amúgy az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent :)"


Gondolod, hogy ezt van a ki még nem tudja?:D

2021. ápr. 29. 08:15
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#5



Ohhh. Csak nézz meg Facebook-on egy UFO-s hírt:D


Legalább 10 ember leírja hogy végre bevallották:D


De itt az ezo kategóriában is mindig el kell magyarázni:D

2021. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként hivatalosan akkor minősül valami UFO-nak ha a hadsereg sem tudja beazonosítani, de persze az még nem jelenti azt, hogy földönkívüli eredetű. Bár, az mondjuk nagyon meredek, amikor a hadsereg a saját meteorológia ballonjait is ufónak nézi, mert hallottam ilyen esetekről is régen.
2021. ápr. 29. 08:22
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

#7


Szerintem pontosan tudják mi az csak nem akarják az orrunkra kötni.


Mint amikor a gyerek megtalálja anyuci "játékszereit" de anyuci úgy sem fogja elmondani hogy mi az.

2021. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem te ezt nagyon nem érted utolsó.


Pl az usa nyilvánosságra hozott pár videót. Bevallották hogy nem tudják mi van a videón.


Egy világhatalom hadserege nem fog hülyét csinálni magából csak azért, hogy a gyk prolik megmagyarázzák, hogy az egy semmi. Mert ugye itt mindenki tud mindenről is.

Valójában több 10 ezer ufo észlelés van dokumentálva, lepapírozva. Nyilvánosan hozzáférhető, de nagyrésze még mindig cenzúrázva van.


Nem éri meg ennyit kamuzni csak azért hogy saját maguknak behazudják hogy nem tudnak semmiről.


"videókat 2004-ben és 2015-ben készítették. A felvételek miatt tavaly augusztusban a Kongresszus hathónapos határidőt adott a védelmi minisztériumnak, hogy minden információt tegyenek közzé az UFO-észlelésekről. A jelentés hamarosan elkészül, várhatóan júniusban teszik közzé."


Akkor valamit titkolnak mert közzé kell tenni.



[link]

2021. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
2021. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!