Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy egy ember...

Lehetséges, hogy egy ember előző életében űrlény volt, például kis szürke és emiatt megfigyelik, illetve meg is látogatják rendszeresen a tesók vagy csak agyamra ment a gyerekkori X- akták?

Figyelt kérdés
Nekem gyerekkoromban volt egy vonzalmam a szürkék felé, sokszor gondoltam úgy, hogy én is egy vagyok közülük. Az embertársaimat olyan idegennek éreztem, még ma is kilógok az emberek közül. Nem érzem jól magam a legtöbb ember társaságában, szorongok, meg butának, állatiasnak, agresszívnek látom az emberek többségét. Amúgy gyerekkorom óta vannak hálószobai kis szürkés alvási paralíziseim vagy álmaim egyébként. Egyszerre félek és vagyok kíváncsi, érdeklődő feléjük. Mondjuk ma már teljesen megszokott természetes, hogy lefekvés után bármikor megjelenhet egy kis szürke a szobám ajtajánál egy valóságosnak tűnő alvási paralízis során. Nem izgat különösebben. Még annyi, hogy időnként este erős jelenlét érzés tör elő a semmiből. Úgy érzem közel vannak és figyelnek az idegenek. Persze nem mondom senkinek, meg magamnak is csak legyintek, hogy biztos képzelődöm csak. Szoktak lenni testemen kelés utáni kisebb sebesedések ( ilyen hosszanti, vékony sebesedések, nem túl mélyek, néhol szaggatottan, főleg karon, háton). Ezt ráfogtam rovarokra vagy álmomban elvakartam biztos, bár nem tudom milyen rovar csinálja ezeket.

2021. máj. 30. 08:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kómás eseteknél amikor úgymond szó szerint más nyelvet beszélő ember ébredt fel. Földönkívüliekkel történő találkozásoknál dokumentált hitelesebb beszámolók. Azok beszámolói akik állítják hogy újjászülettek, emlékeznek a köztes létre. Az állítólagos kamerára vett csoda jelenések.


Kikerestem ide pár anyagot amit szerintem érdemes elolvasni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__438..


Ami közöst én találtam a túlvilági, reinkarnációs, idegenekkel kapcsolatos beszámolókból. Telepátia, memóriatörlés, tárgyakra való hatás, a lények úgymond szó szerint olvassák az ember gondolatait, fejlett mód így tudják az embereket irányítani is, képesek blokkolni hogy emlékezzenek. Sőt az atomrakétás eset kapcsán külsőleg arról beszéltek hogy gépeket nem csak megbénítani tudnak hanem külsőleg irányítani is. Túlvilági élmény kapcsán leírják hogy jó ideig se kép se hang a testükben dekkolnak az egyének majd ebbe a világba kikerülnek. Rokonok, jézus, vagy istenségek jelennek meg pozitív érzeteket keltenek bennük, látomások történnek és egy portál úgymond mint egy mágnes szó szerint beszippantja őket. Amit mondjuk kezdetben apró pöttynek látnak. Majd ugyan ezen kerülnek vissza később emberi testbe. A gyerek, a régi filmrendező aki gyerekként született újra, és sokan elmondják hogy abban a jó kellemes állapotban nem maradhattak külső hatásra. Kómás esetnél elmondják hogy nem tudják hogyan kerültek abba a testbe. A videófelvételen a szűzmária jelenésnél szintén portáltechnika látható. Elékszem amikor lemondott a pápa, derült égből a közönség előtt, abba a füstjelzőbe villám csapott a bejelentéskor ami ezt jelszi a nagyközönség előtt. Illetve voltak nagy tömegek előtt történt ilyen jelenések a modern korban amiket videófelvételek örökítenek meg. Többen látják az adott dolgot de mindenki mást lát bele jelenség nem ritka. Amikor ezek után olvasom Castello sztoriját a Doulce bázisról, vagy a Montauk projektről, ők konkrétan pontosan ilyen technológiákról beszélnek. Sőt ezeknél a sztoriknál asztráltartályokról van szó amikben elektromos mezőben lelkeket lehet fogva tartani, hogy a lények nem csak a testüket tudják elhagyni de más lelkeket belerakni egy testbe, kicserélni őket, emlékeket átvinni vagy beültetni. Bizonyos körökben a nagyhatalmaknál ezekkel a dolgokkal nagyon is hogy tisztában kell hogy legyenek. És ha ez igaz a vezetésben mindig is ott voltak ezek az elnyomók. Nagyon komoly figyelmeztetés hogy nem szabad figyelmen kívül hagyni hogy nagyon nagy eséllyel igaz lehet.

2021. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!