Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek van élet a földön...

Szerintetek van élet a földön kívül?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az űrlény témával kapcsolatban? Vannak e valós ufo észlelések? Élnek e rajtunk kívül a világűrben?

2021. máj. 8. 13:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Ennek elég nagy a valószínűsége, tudományos szempontból is. De amekkora távolságra az a bolygó lehet tőlünk, nem kell attól tartanunk, hogy meglátogatnak minket.
2021. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
77%

Szerintem biztos vannak élőlények, viszont nem, ahogyan mi elképzeljük (pl. ürlények).

Nincs saját ufo-s tapasztalatom, viszont pl. Paulstreet csinált erről a témáról nem egy érdekes videót.

2021. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
A paulstreet-et inkább hagyjuk. Amúgy igen, van élet a földön kívül, volt ufo-s tapasztalatom, szóval nem a levegőbe beszélek!
2021. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%

“Mit gondoltok az űrlény témával kapcsolatban?”


Nem hinném hogy a világűrben lenne bármilyen életforma, ami a vákumban fenn tud maradni.

Más bolygókon el tudom képzelni.


“Vannak e valós ufo észlelések?”

Minden repülő tárgy ufo, amíg nem azonosítják.


“Élnek e rajtunk kívül a világűrben?”


Neeem, feltételezéseink szerint végtelen ideje, végtelen nagy univerzumban csak mi vagyunk az egyetlenek. Máshol nem alakult ki élet.

2021. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Én biztos vagyok benne, hogy más bolygókon van élet. Nem volt ezzel kapcsolatban tapasztalatom és nem hiszem, hogy eljutottak volna a Földre, ha mégis, akkor semmiképp sem olyan formában, mint, ahogy az "közismert".

A világűrben nem hiszem, hogy élnének, esetleg hasonlóképp, mint mi, űrbázisokon, űrhajókon.

2021. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

UFO észlelések vannak. De azok nagy valószínűséggel katonai titkos projektek.


Űrlények. Háát. Van rájuk esély, de biztosra majd akkor mondom ha már találtunk is egyet 😄

2021. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Az én véleményem is az, ahogy már előttem írták, szerintem más bolygón lehet élet.

Személy szerint én az ufókban olyan értelemben nem hiszek, ahogy leírják őket, hogy szürke vagy zöld élőlények nagy szemekkel. Nem tudom hogyan nézhetnek ki más bolygó élőlényei, de abban hiszek, hogy van más bolygón élet.

2021. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom van élet a Föld bolygón kívül is, valamint arról is meg vagyok győződve, hogy ennek a mi bolygónktól független életnek vannak intelligens formái is.


A nagy kérdés szerintem az, hogy az intelligens földönkívüliek (ahogy azt az UFO-észlelések szemtanúi, az úgynevezett "elrablásos" esetek alanyai állítják) vajon hozzánk, földi emberekhez hasonlóan humanoid felépítésűek-e (két láb, két kar, egy törzs és a hozzá tartozó fej), vagy egészen más megjelenésűek (esetleg rovarszerűek, polipokhoz hasonlóan fejlábasok, vagy más, általunk felfoghatatlan külsejűek).


Ez volna az én véleményem.

2021. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

Valós észlelés 1000 ből talán egy ha igaz.

Igen vannak, de rohadtul nem ismerjük őket még a repülő Amerika palacsinta formájú hajóik is kerdesesek. Hogy mindenkinek tiszta legyen az a repülő csészealj. ..

2021. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem van élet a földön kívül.

Mivel azt gondolom és hiszem hogy van élet a Földön kívül így kell hogy éljenek ott értelmes lények is.

A földi eredetű UFO észlelések nagy része titkos katonai projeckt, olyan repülők és drónok amiket a normál ember max 10-20 év múlva fog csak látni tömegesen.

Mivel az első kettő kérdésedre megválaszoltam amit akartam, utolsó kérdésedhez is azt tudom írni, hogy igen, élnek a világűrben.

2021. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!