Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik meghaltak és újra lettek...

Akik meghaltak és újra lettek élesztve, ők miért nem mondják meg, hogy van-e élet a halál után?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy valaki ebben hisz vagy nem. Simán meg lehetne tudni, ha megkérdeznénk egy embert aki meghalt és aztán újra lett élesztve hogy volt-e ott valami élet...
2010. aug. 30. 15:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Megtették már ezt

voltak beszámolók akik azt mondták, hogy nagyon nagy szeretet éreztek, találkoztak egy csodálatos lénnyel, de vannak olyanok is akik semmit nem láttak

2010. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

engem is élesztettek még ujra kis koromban, és nem emlékszem semmi érdekesre

2010. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
meg is kérdezték őket és nagyon sokan (akik nem is ismerták egymást, szal nem bírtak összebeszélni) azt mondták hogy egy sötét alagútban voltak aminek a végén fény volt
2010. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
sokaknak van ilyenkos testen kívüli élménye is, azaz látják magukat (meg a szobát, stb-t) kívülről
2010. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
mármint a szobát nem kívülről látják, hanem belülről XD na értitek
2010. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
Aki meghal az nem érzékel semmit! Ennyit lehetne felfogni!
2010. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Más a klinikai halál meg a valós halál. Szerintem az egész csak médiacirkusz, legyen valamiért amiért foglalkoznak vele. Ezt senki nem tudja mi van akkor ha meghalsz. Senki nem jött vissza 10 év után a halálból hogy ez meg az történt. Így én ebben abszolút nem hiszek, szerintem olyan ez mintha valaki álmodik. Meg sok ember hogy ugye klinikai halál, meg újraélesztették, arra nem emlékszik hogy mi történt vele, de arra igen hogy alagút meg fehér fény... Szóval ez számomra nem hiteles.
2010. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Cirmos kandúr ***** válasza:
100%

mer nem jutottak át a kapun:D

Ha én azt mondom valakinek, elmegyek Szegedre, de igazából nem is megyek el odáig akkor hogy számolok be arról milyen volt Szöged?! ennyi:)

2010. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

hát igen. ha nem érsz oda nem tudod elmondani hogy milyen volt Szeged de az utat el tudod és lehet hogy az út vége pont az alagút végén van a fénynél..

kitudja:/

2010. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem közeli ismerősömmel történt, infarktusa volt, leállt a szive, újraélesztették.Utána elmesélte mi történt, látott mindent amit az orvosok tettek vele, de semmiféle alagútat nem emlitett, vagy az is lehet nem ért el odáig.Igaz engem annyira megrémitett hogy nem hallgattam végig, inkább kimentem a szobából. Én az ilyen dolgoktól fééééééélek,olvasd el Dr.Michael Newton Lelkünk útja cimu konyvét, abból majd megtudsz mindent ami a halál után van. Letöltheted online, pdf formátumban, 3 kötet.
2010. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!