Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha nincs én, akkor mégis hogy...

Ha nincs én, akkor mégis hogy reinkarnálódnék újra?

Figyelt kérdés
Ha nincs én akkor te most magadnak válaszolod meg a kérdést?
2021. szept. 15. 21:05
1 2
 11/13 HARE_KRISNA ***** válasza:
74%

Azért kaptál anyagi testet, hogy kiélhesd az anyagi vágyaidat. Viszont ezzel újabb és újabb karmát hozol létre magadnak. A lélek örökké élő, teljes tudással rendelkező és végtelenül boldog. Ezt az anyagi földön nem tudjuk átélni, sokan még elképzelni sem. Dharmikus (értst erkölcsi, tisztességes cselekedet, jó stb...) cselekedetekkel jó karmát hozol létre. De mindenképp újra születsz, amíg nem ismered fel, hogy Isten a mozgatója mindennek.

Ajánld fel minden cselekedeted az Úrnak, és ne vággy a cselekedeteid gyümölcsére!

Az utolsó gondolat a halál pillanatában dönti el, hogy hová jutsz pontosan. Viszont ez a gondolat az egész életed és vágyaid alapján nyilvánul meg.

2021. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11. Igen (már ha igaz és nem csak 1 életünk van, mert erre van jelenleg bizonyságom, ami lehet szintén illúzió, mert mért ne lehetne..) én is így, csakhogy a test azért van mert van anyagi vágy, amit ha elfojtunk, akkor elfojtás marad, viszont (legtöbb vágy esetén) ha megéljük, akkor lehet már el tudjuk engedni és van min dolgozni (persze átmehet függőségbe ami szintén nem jó).
2021. szept. 20. 18:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert az én t két féle képpen is lehet én mint igaz valóm ami maga a lélek, és én mint ego akinek hiszem magam.
2021. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!