Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen gyakorlattal érhetném...

Milyen gyakorlattal érhetném el, hogy a következő életemben megmaradjanak a jelenlegi életem emlékei, egy magasabb tudatosság, ha van egyáltalán ilyen gyakorlat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 03:07
 1/10 anonim válasza:
9%
Túl sokat néztél Ezo tévét. Olyan vagy, mint a Halálos Iramban 9. Azok se tudják, mikor kell abbahagyni.
2021. okt. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D-Mano ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el. Elvileg nemcsak, hogy a tudatos álmodáshoz, hanem a tudatos alváshoz is elvezetnek a benne lévő gyakorlatok. És a végső céljuk az, hogy tudatos maradhass a halál után a köztes létben is.


[link]

2021. okt. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Az alkimisták által kutatott Elixírrel, Vörös Oroszlánnal, hiszen az általuk elérni akart "örök élet" nem a testre vonatkozik, hanem az előző életEK emlékeire.

A test megújul, az összes emlék megmarad, ez az örök élet.

Ha az előző életek emlékei megmaradnának, nem lenne lelked, szellemed fejlődése töretlen és biztosított.

2021. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha emlékeznél az előző életekre, annak a terhei még hozzáadódnának a jelenlegihez. Nagy eséllyel egy zártosztályon keresnéd az identitásod.
2021. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es!

A könyv nagy jó.

2021. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SZücsöm ***** válasza:
45%
3 Ha egyáltalán létezik lelki fejlődés ne adj isten ez lenne a cél, akkor ez a mostani rendszer se biztosítja feltétlenül a töretlen szellemi,lelki fejlődést. De még ha fejlődne is az indivídum sohasem győződhetnél meg róla hisz nincs viszonyítási alap.
2021. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Emlékszel, csak ott vannak az emlékek mélyen elzárva a tudatalattidban. Egy ügyes utaztató segithet felszínre hozni. Vagy meditáció. Álmok, különös megérzések is segíthetnek felszínre hozni emlékeket és ugy gondolom, a kötődés is. Ha valakit nem akarsz elfelejteni, főleg ha kölcsönösen megbeszélitek hogy kapcsolatban akarok maradni több életen keresztül, az erösíti a köteléket , hogy ne szakadjon el.
2021. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SZücsöm ***** válasza:
18%

7 Amit leírtál az szerintem nem tudás csak hit. Az emberiségnek nagyon kicsi százalékának sikerül olyan érzékelést átélnie amiket te leírtál.


Én is ismerek személyesen ilyen embert akiről tudom hogy nem bolond és olyan emléke volt már kiskorában amit nem élt át. "Víztömegen fekszik és hajók süllyednek körülötte." + Ismerem a Virginiai egyetem reinkarnációs emlékekhez fűződő kutatását.


De ezekhez az emlékekhez nem társul az a tudat mint egy valós emlékhez hogy "ez én voltam"(és az a vic hogy még ez is lehet csalóka). Max elhiheted az emlékképet.


De lehet mással is magyarázni a dolgot nem csak reinkarnációs emlékekkel.

És ez az "utaztatásra" is igaz.


Egy ezoterikus mondhatja azt hogy csak a kollektív tudatból kapsz emlékeket, és hát nem lehet ezt az állítást se cáfolni se igazolni.


Egy tudományos/materialista mondhatja azt hogy csak az agy által képzett álom/"emlék"kép. És hát ezt se lehet cáfolni.

2021. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy csapat bohóctól kérdezed. És ilyen gyakorlat nincsen. Ha lenne alkalmazva is lenne széles körben. Miből gondolod amúgy hogy te, vagy a világ most egy magasabb tudatosság felé tartsz és nem a hanyatlás felé?!
2021. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Emlékfeliséző gyakorlatokkal. De ezt erősen hanyagolnám, mert teljesen felesleges, valamint ha a fejlődésedhez az kell, akkor úgy se fogsz emlékezni, ami valószínű ha nem váltasz dimenziót és ha ezen a bolygón folytatod.



Az elért eredmények, mint az elméd állapota, megmarad, semmit se kell tegyél érte.


A magas tudatosság nem sokat segít, bár nem tudom biztosra, mit értesz ez alatt.


Csak meditálj, növekedj, tisztulj és közeledj az egységhez, a többivel ne foglalkozz.

2021. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!