Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van-e karmája az állatoknak?

Van-e karmája az állatoknak?

Figyelt kérdés
Van aki szerint tudatosság nélküli ösztönlények, emiatt nincs karmájuk, de az okosabb fajoknak szerintem van tudata, tudatos cselekedeteik, így azoknak következménye is van, tehát kell, hogy legyen karmájuk.

2016. aug. 19. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor van értelme a karmának, ha elég tudatosságod van ahhoz, hogy felmérd a döntéseid következményét, és legfőképpen tanulj belőlük. Hogy ez mennyire működik ösztönös szinten, például egy kutyánál, az jó kérdés. Inkább afelé hajlok, hogy a karma az éntudattal együtt kezdődik valahol.
2016. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Az állatoknak karma van, nem karmája.
2016. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SZücsöm ***** válasza:
Hát ha karmájuk nem is de néhányuknak karámja az van.
2016. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kamrája sincs, igen, vicces...
2016. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Kedves kettes rég röhögtem itt ilyen jót :)

Amúgy szerintem is összefügg a tudatossággal, szóval állatoknak nincs. Már ha egyáltalán az embereknek van..

2016. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2016. aug. 21. 17:38
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha létezik karma akkor Van.
2016. szept. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!