Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nincs elegetek ebből az egész...

Nincs elegetek ebből az egész földi létből úgy amblock?

Figyelt kérdés
Én már teljesen kiégtem, nagyon nem lelkesít semmi.

2021. nov. 11. 11:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
40%
A létrehozóinkat kicsit sem érdekelte, hogyan érezzük magunkat... Rabszolgának lettünk kikísérletezve, (lásd: Sumér teremtéstörténet) most már hogy nem is olyan sokára elérkezik az a kor, amikor már csak robotok csinálnak mindent, mi már szükségtelenek leszünk számukra. Ezért, ahogy az az elmúlt hónapokban elkezdődött, a kiirtásunk folyamatban van :/
2021. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég uncsi, ja.

Mintha egy üres kis szobában élnék.

2021. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően imádok élni, imádom kiélvezni a lét gyönyöreit, a gyors autókat, a jó ételeket és italokat, a kellemes hölgytársaságot, a minőségi barátokat, a mély és színvonalas beszélgetéseket stb. Így 50 felé közeledve is inkább afféle pajkos nagy gyerek vagyok, mint egy becsökött papó vagy prédikáló boomer. De sajnos emiatt a kovidhiszti miatt kezdem egyre vállalhatatlanabbnak érezni ezt a bolygót, ezt az életet. Lassan már olyan áldozatokat várnak el az embertől, ami összességében nem éri meg.


49F

2021. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#8


Kedves FőInkvizìtor,


A francia en bloc [am blok] eredetileg azt jelenti, hogy ’(egy) darabban’, ebből fejlődött a nemzetközileg ismert ’együtt, mindenestül, teljes egészében’ jelentése.

A szó még nem gyökeresedett meg a magyarban, ezért meg kell őrizni az átadó nyelvre jellemző írásmódot: ez pedig a francia.


De az is lehet, hogy valójában a német am Block áll a kifejezés mögött.

Ami viszont kicsit sem valòszìnű, hogy az angol unblock szòbòl eredne (feltève hogy erre gondoltàl, mert elìrtad) melynek jelentèse olyasmi hogy 'blokkolàs feloldàsa'.


Baromira elegem van nekem is a kèrdèsre vàlaszolva, de nem az èletből azt szeretem, hanem a gyökèr emberekből akik azt hiszik okosak pedig ostobàk.

Nèlkülük szèp vilàg volna, ez szent meggyőződèsem.

2021. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!