Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ő lehet az ikerlángom? Vagy...

Ő lehet az ikerlángom? Vagy lélektárs? Légyszi segítsen aki ért hozzá.

Figyelt kérdés
Nem sokat foglalkoztam ilyen témákkal, de van egy különleges ember az életemben aki miatt kicsit utánaolvastam ilyen dolgoknak és nagyon megköszönném ha valaki aki jobban ért ehhez elmondaná, hogy mégis mi lehet ez. Megpróbálom röviden leírni a történetünket. Tehát ezt a személyt már régebben is ismertem névről illetve látásból, de akkor még abszolút nem néztem úgy rá, főleg hogy akkor épp volt valakim (az első szerelmem). Majd aznap mikor szakítottam az akkori párommal úgy alakult, hogy este láttuk egymást Vele. És mikor megláttam olyan volt mintha bennem felkapcsolták volna a villanyt...hogy te jó ég eddig miért nem vettem észre? A következő napokban pedig nagyon sokszor eszembe jutott, majd egy közös barát által kiderült, hogy ő sem tud azóta kiverni a fejéből, így elkezdtünk beszélgetni. Annyira jókat beszélgettünk, annyira egy hullámhosszon voltunk, hogy szinte el se hitte egyikünk sem. Végülis összejöttünk és az elején csodálatos volt minden. De sajnos ő akkoriban nagyon rossz időszakban volt, tele problémákkal és hiába láttam az értékeit, a nehézségek egyre messzebb sodorták és nem jó fele. Így beláttam, hogy ez így nem működik és szakítottam. 2 hónapot voltunk együtt és ez volt 1 éve és azóta nem is beszéltünk egyáltalán, de mégsem tudtam soha igazán elfelejteni (pedig közben volt egy fél éves kapcsolatom is) és éreztem, hogy ő sem engem. Tudtam, hogy különleges vagyok számára és gondol rám ahogy én is rá. Ebben az egy évben nem beszéltünk mégis azt érzem kommunikáltunk valahogy. Elég nehéz megfogalmazni...apró dolgok, jelek. Mintha éreznénk egymást. Mikor együtt voltunk akkor is annyira rá voltam hangolódva, mindig tudtam mit gondol, mit érez. Mostanában is sokat gondoltam rá és legbelül azt kívántam bárcsak jelentkezne..és egyszer csak megjelent az üzenete 1 év után a semmiből. Még a szakításunk után sokszor reménykedtem, hogy egyszer talán tisztán lát majd és átértékel dolgokat és megváltozik. És most pár napja elmondta ezeket a dolgokat, amit reméltem, hogy egyszer majd észrevesz és rájön. Olyan melegséggel tölt el, hogy újra beszélünk. Ugyanakkor félek, hogy hiába köztünk ez a megmagyarázhatatlan vonzalom és kötelék, van egy olyan érzésem is, hogy mi sosem fogunk működni egy párként a gyakorlatban...vagy csak talán még mindig fejlődnünk kell?
2017. jan. 1. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi bajod vele?
2017. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem bízok abban, hogy olyan szinten kitisztult a feje és megváltozott, hogy lehessen köztünk egy normális párkapcsolat. Persze ez majd talán kiderül, ha találkozunk vagy többet beszélünk. Sok baj volt vele, leginkább a kicsapongó èletmódja. És rossz mert tudtam, hogy ő milyen igazából és hogy a körülmények miatt menekült rossz irányba. És erre mostmár ő is rájött azt mondja, de hogy a gyakorlatban mennyire van így nem tudom..és sajnálnám ha "kárba veszne" ez a különleges dolog köztünk ezek miatt
2017. jan. 1. 13:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Igazából bárkiből lehet lelkitárs. Ez akkor alakul ki, ha egymásèrt hajlandóak vagytok feladni önmagatokat is. Amikor ez megtörtènik, teljes szinkron jön lètre. Ugyanarra gondoltok, ugyanazt èrzitek, ugyanúgy látjátok, ès ugyanúgy szeretitek egymást. De a ti kapcsolatotok nem biztos, hogy 100% szinkron. Ha annyi lenne, nem èrdekelne, hogy milyen, ès őt sem èrdekelnè, hogy te milyen vagy. Az se èrdekelne ha lenne most lárja, ès őt se ha neked. Mert mindketten tudnátok, hogy ti egymást szeretitek. Ez a szeretet viszont olyan magas szintű lenne, hogy nem befolyásolná semmi nemű változás.
2017. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmi kötést tett rád.
2017. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó. Ha valaki mondjuk rám próbálna szerelmi kötèst rakni, az hát nemtudom, hogyan hajolna meg a hatás, de biztos èszrevennè. :) nem csak ilyen kötèseket lehet ám csinálni. A lènyeges dolgok elèrèsèhez nem kellenek rituálèk..

De a szerelmi kötès 90-9 embernek ha sikerul, viszont nekik is elkopik, gyűlölettè válik..

2017. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyszóval csak szexre jó
2017. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem pontosan így van a szerelmi kötéssel illetve szerelmi mágiával kapcsolatban, az igaz, hogy idővel gyengül a hatása, de ha már megszerette az illetőt az, akire került, akkor együtt maradhatnak, hisz lehet pont a mágia kellett ahhoz, hogy felismerje, vele akar lenni. Egyébként is a szerelmi mágia jó esetben meglévő érzelmeket erősít fel, pl a nem tudatos vagy akár tudatos vonzalmat, vagy kihűlt de nem teljesen elidegenedett kapcsolatban a volt szerelmet, a semmiből nehéz alkotni - bár nem lehetetlen, ez igaz -, ezért hülyeség szerintem hogy minden szerelmi kötéses kérdéshez beírják, hogy a szabad akarat nem játék stb. Ezek a mágiák ugyan hatnak az elmére, de főleg az érzelmekre, nem a szabad akaratra, és azokat se generálják néhány kivételtől eltekintve, hanem a meglévőket erősítik. Ha alapból nincs a karmájában az illető, akkor nem lehet őket összehozni, vagy nagyon nehéz és igen komoly technikai tudás kell hozzá. Azért írtam, hogy a kérdezőn lehet az van, mert az ikerlángot meg az ilyesmit a legelső találkozáskor is érzi az ember. Illetve én a legelső pillanattól kezdve éreztem.


De lehet, hogy nincs rajta semmi ilyesmi viszont akkor nem hiszem hogy ikerláng.

2017. jan. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rám egyébként már tettek egyszer szerelmi mágiát, és nem tudatosodott bennem, csak fura volt elsőre, de aztán nagyon hamar elhittem hogy ezek a saját érzelmeim. Azért volt fura mert konkrét szerelmet nem éreztem, de valami ahhoz nagyon hasonlót igen. Aztán kiderült hogy ezt tette az illető, a hatás közben elmúlt, én nem szerettem meg őt, úgyhogy inkább befejeztem vele. A lényeg, nem vettem észre, hogy mágia, amíg konkrétan meg nem tudtam.
2017. jan. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja még valami, nem tudom hogyan értetted hogy hány embernek sikerül, de embertől és kapcsolattól függően 60-80% az esély rá, hogy sikerül, tehát annyira nem kevés. Már ha hozzáértő csinálja.
2017. jan. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok :) igen talán ha ikerlàng lenne, akkor nem lennének kételyeim. Csak mégis olyan különösnek és különlegesnek érzem a kettőnk viszonyát. Tudom, hogy szeretjük egymàst azóta is, csak amilyen ő akkor volt az ellehetetlenítette a kapcsolatot. Plusz én egy folyamat egoban lévő ember vagyok, sokat agyalok és racionálisan döntök szinte mindig. Talán ha jobban hallgatnék az érzéseimre akkor az előrébb vinné a dolgot :)
2017. jan. 3. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!