Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Melyik a jellemző inkább?...

Melyik a jellemző inkább? Ugyanabba a nembe születünk újjá vagy a karma jó poénként cserélgeti a nemeket inkább minden egyes újjaszületésnél?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 06:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Mi az ami újra születik?
2022. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Az optimális a fele-fele arány lenne a fejlődés és a tapasztalatok megszerzésének érdekében, azonban csak a lelkek kb negyede törekszik kiegyensúlyozottan erre.

A lelkek többsége, - kb 75% - azonban szívesebben válassza valamelyik konkrét nemet a tapasztalatok megszerzésére.

2022. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Grimfox ***** válasza:
100%
Az előző élet(ek)ben gyűjtött karma határozza meg, milyen nemű leszel. Az egyik nem tagjaként könnyebb olyan karmát felhalmozni, ami a következő életre is biztosítja, hogy azonos nemű legyél, de ez nem szabály, csak esély. A karmának nem igazán van humorérzéke, így nem cserélgeti a nemeket.
2022. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Akkor elvileg nekem nagyon jó karmámnak kellene hogy legyen, mert én csak annak örülök hogy nő vagyok, olyan nő aki figyelmet kap és ezt élvezem és ha férfinek születek ilyen aggyal, akkor már transznemű lennék szerintem, vagy élni sem akarnék, de közben meg k.a sok rossz dolog történt velem, durván ocd-s vagyok, ami egy nagyon szörnyű dolog és szerintem nagyon rossz lehet a karmám vagy a sorsom, annyira rossz hogy csodálkozom is hogy nem születtem férfinek, na az lett volna csak az igazi büntetés

De akkor a karmának tudnia kell hogy épp x vagy y kromoszóma ér célba, ha a nem is a karma része, pedig az ugye teljesen véletlenszerű és 50-50 % az esély

2022. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Ami újra születik az most is minden érző lényben közös. Ezen kívül pedig csak szokások (hajlamok) vannak amik tovább mennek.

Grimfox elég jól leírta. Általánosan ugyanabba a nembe történik az reinkarnáció. Viszont ha valakinek hajlamai vannak, akkor ez változhat. Ugyanígy akár állati létformába is lehet inkarnálódni.

2022. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 SZücsöm ***** válasza:
76%

2 Miben fejleszt egy nem anyagi lényt egy anyagi világban CSAK anyagi lények szempontjából számító tapasztalatok megszerzése?A léleknek nem válik hasznára (ha 1általán van öntudata) mert nem anyagi, a következő reinkarnációban meg nem marad semmi az előző tapasztalataiból.


+ egy nem anyagi lénynek aminek ezáltal nincsen semmiféle nemi identitása miért számítana bármit is a nemiség mint fogalom?

2022. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 SZücsöm ***** válasza:
82%

És akkor a 25-75 % odra még nem is reagáltam amit csak úgy a előhúztál a semmiből mint valami bűvész. XD

Vagy én vagyok lemaradva és van egy feljegyzés arról ki milyen tesstbe reinkarnálódik. :'D

2022. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben valóban újra születünk vagy ilyenek, azt a pillanatnyi karmát határozza meg, ami nagyjából ok-okozatot jelent.
2022. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyik sem.

Teljesen rád van szabva.

Mondjuk én ismerek olyat, aki az összes háromdimenziós életében férfi volt.

2022. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként könnyebb hugyozni, a nők meg szépek, valamit valamiért.
2022. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!