Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Melyik a jellemző inkább?...

Melyik a jellemző inkább? Ugyanabba a nembe születünk újjá vagy a karma jó poénként cserélgeti a nemeket inkább minden egyes újjaszületésnél?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 06:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg te döntesz születés előtt.

A transzvesztita eszerint az elv szerint pont az operáció miatt döntött így. Vagy döntés képtelen volt a legfontosabb pillanatban.

De se bizonyítani se cáfolni nem tudom. Csak elmélet.

2022. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
10, az a legkevesebb, de pl. A szexet csak a férfiak élvezik, nektek lett kitalálva, azért ez elég nagy kicseszés az élettől. En ennek jobban örülnek ha ferfi lennék mint a könnyű “hugyozasnak”
2022. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Cubina ***** válasza:
100%

Már régóta azon gondolkodom, hogy ezek a transzik, akik más neműek akarnak lenni, az azért van, mert előző életében az volt, aztán gondolta hogy kipróbálja, hogy milyen ellenkező neműnek lenni, és amikor leszületik, megbánja hogy nemet váltott. Megszokta az előzőt, nem akarja a másikat. Talán választása se volt, ezt kapta.

Az átváltoztató műtétek támogatása és elvégzése helyett az ilyen embereknek pszichológus segítségét kellene keresni, hiszen már gyerekként meg van zavarodva, nem érti hogy miért lett más nemű, talán nem is volt választása, ezt kapta, hogy tanuljon más neműként.

Azt kellene nekik még gyerekként elmagyarázni, hogy ebben az életben ezt a testet kapták, ezzel kell megbirkózniuk, nem véletlenül születtek más neműnek, mint előzőleg. Akkor nem lenne egyre több és több olyan ember, aki soha nem érezte magát annak, aminek született, képes leműtetni a nemi szerveit, hormonokat szedni élete végéig, és még úgy sem lesz a kívánt nemű, hiszen a kromoszómákat nem lehet módosítani. Arról nem is beszélve, hogy ferde hajlamúak lesznek, hiszen aki átoperáltatja magát, annak az ellenkező nem fog kelleni, de ki járna, vagy menne hozzá/venne el egy olyat, aki a saját neme, csak úgy csinál, mintha más lenne?

Ahhoz a másiknak is melegnek kéne lennie, hogy egy ilyen se nő-se férfi lényt elfogadjon.


Egyébként nem értek egyet azzal, hogy a férfiaknak könnyebb. A kinézeten és a kisugárzáson múlik minden. Egy ronda, ápolatlan, kövér, kopasz, alacsony embernek egyáltalán nincs sok esélye, főleg ha még 40 évesen is az anyukájával él és semmije nincs.

Ugyanez vonatkozik a nőkre is. Ha valaki csinos, kedves, bottal kergeti el az udvarlókat. Az engem kerülgető férfiaknak sem túl jó, mert kosarat kapott mind. Nem vagyok gyönyörű, de kihoztam magamból a legtöbbet, és elvárom ugyanezt a leendő páromtól is. Régen dagadt voltam, ápolatlan, szerencsétlen, senki nem vett észre. :) Akkoriban én is azt hittem, hogy a férfiaknak sokkal könnyebb, mert mehetnek csajozni, kezdeményezhetnek, könnyen találnak 10 nőt is.

De arra nem gondoltam, hogy hányszor lettek elutasítva, leégetve, egót nullára húzva.

Szóval nem könnyebb a férfiaknak, sőt még szenvednek is piszkosul, ha nincs nő, mert egy férfi megőrül sz.x nélkül.

A maszturbálás nem olyan, mint a sz.x.

Egy nő viszont évekig kibírja nélküle és semmi baja.

Nő kell ahhoz is egy férfinek, hogy vezesse a háztartást, nevelje a gyereket, fenntartson mindent. Sok férfi képtelen magáról úgy gondoskodni, ha nincs mellette nő.

De ha igénytelen, visszataszító, büdös, stb., akkor soha nem lesz senkije, hiába férfi.

Tisztelet a kivételnek, mert van sok önálló, tiszta, rendes férfi is, és sok igénytelen lusta nő is.

Szóval semmi pénzért nem lennék férfi, de ha annak születtem volna, akkor abból hoztam volna ki a legtöbbet.:)

2022. márc. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ebben egy rendszer. Szerintem össze-vissza lehetsz akár rendszertelenül férfi és nő is, karmától is függ, meghogy éppen melyik szerepben akarod magadat kipróbálni. -asszem.


Tehát lehet pl valaki



F,N,F,N,F,F,N,N,F, N, F, N stb vagy akár pl még ennél is randomabb módon:

F,F,F,N, F,F,N,N,N,F,N,N,N,F,N,F,N,N,N,F,F,F,F


Amúgy szerintem nem mindig mi döntjük el, tehát a karma is befolyásolja, hogy kivel legyünk pl párkapcsolatban; szóval szerintem ahogy kijön a lépés.


Tehát lehet, hogy a karma által már valamilyen módon adottak a keretek.


Pl hogy kivel van párkapcsolati karmád, amit le kell dolgoznotok, meg kell oldanotok együtt


Remélem, jókat írtam.ha nem,akkor bocsi.

2022. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!