Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igaz -e az, hogy az öngyilkoso...

Igaz -e az, hogy az öngyilkosok nem reinkarnálódnak? És ha igaz miért? Ha nem igaz, akkor miért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 11:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ha ez érdekel igazán téged, akkor a válaszom az, hogy igen. Tapasztaltam, sokat. Más dimenziókban, hihetetlen dolgokat.


Te is, bárki megtapasztalhatod. Mindenféle tudatmódosító szert nélkülözve. Ami egyedül vissza ránt vagy hátráltat téged a tapasztalás folyamatában az a hit hiánya. Ezzel indul az egész és ez a legnehezebb része. A racionalitásod ellenzi, rávenni magad hogy higyj, na az sem könnyű. Keresd ezért az okokat.

Majd az utad során, egyre több ajtó nyílik ki előtted, új dolgokat tapasztalsz és mikor a fizikai világban is változás következik be a spirituális élményeddel egybevágóan, minden véletlent sorra véve és tesztelve, útba érsz.

2022. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 SZücsöm ***** válasza:

31 Na ezzel nagyon nem értek egyet. A transzcendens HA létezik nem törődik a te, vagy más hitével mint ahogy a fizikai valóság se.


A transzcendens 1 dologban különbözik a fizikai valóságtól és az az hogy jelenleg (talán soha) nem tudjuk észlelni,érzékelni semmilyen módon.


Pl itt a gyk-n egyesek leírták a módját hogyan lehet érzékelni valamit ami állítólag egy chi nevű energia.


Nem hittem el de makacs vagyok ezért kipróbáltam. kb 4.-5. nap már éreztem valamit. 1 hét után már 1értelműen lehetett érezni.


Ma se tudom hogy ez chi e vagy csak placebó. 1 biztos: NEM IGÉNYEL HITET.


Ergo: Ha létezik a transzcendens, akkor az is a VALÓSÁG RÉSZE csak nem észleljük.És a valóság nem törődik azzal hogy miben hiszel.


Az elme és a tudatalatti viszont annál inkább.

2022. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Dehogy nem törődik a valóság azzal hogy mit hiszel.

Minden energiából áll, ennél fogva a gondolataid is, a hited is.


Kézzelfogható bizonyítékot keresel egy megfoghatatlan, nem fizikai szinten létező (de egyértelműen létező) világról.


Távol álljon tőlem, hogy olyan irányba akarjalak terelni ami számodra nem megfelelő /nem megfogható /nem aktuális.

2022. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 SZücsöm ***** válasza:

Lényegtelen mi energia és mi nem. Nem rendelkezik az emberi hit/gondolat olyan energiával/erővel ami megváltoztatná a valóság szövetét. Tök mindegy hogy nem hiszel a gravitációban akkor is el fogsz esni. Ez ugyan így vonatkozik a transzcendesre is.


Lényegtelen hogy nem kézzelfogható. Ez csak annyit jelent hogy nem fizikai. Ettől függetlenül amíg élsz minden tapasztalás fizikai. Még a testenkívüli élmények is MERT MÉRHETŐ AZ AGYI AKTIVITÁS AZ ÉSZLELÉS KÖZBEN. + Mint írtam a transzcendensen se változtat a hited. Értsd ha van reinkarnáció akkor is újjászületsz ha nem hiszel benne stb.


A hit/gondolat 1 világot változtat meg a gondolattal rendelkező szubjektív világát.


Mint írtam még itt ezo témában is lehet bizonyítani egy konkrét állítást még akkor is ha csak felszínesen azt hogy létezik a jelenség.


Te eddig nem tettél konkrét állítást csak random vagdalkoztál súlytalan szavakkal, és találomra előhúzott százalékokkal.

2022. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Hé hagyjátok már abba a vitatkozást. Semmit sem értek belőle, és teljesen eltértetek a kérdéstől. Vagy legalább úgy írjatok, hogy én is értsem.
2022. márc. 30. 12:14
 36/38 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Jogos, ma nem dobom vissza a labdát. :)
2022. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Az ezóban mit akarsz érteni, kérdező?

Itt sok kérdésnél az a lényeg, hogy ki mond nagyobb hülyeséget úgy, hogy közben ne jöjjél rá.

2022. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hát az nekem megváltás lenne nem büntetés. :D
2022. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!