Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azért egy agyrém az életem...

Azért egy agyrém az életem mert rossz dolgokat tettem előző életemben és most ez a karmám?

Figyelt kérdés
Szóval így az egész életem egy agyrém egyszerűen, mentálisan sem vagyon épp. Oké van hol lakni van mit enni de csak azért mert anyám házában lakhatok. Amúgy egy hajléktalan csöves lennék mert még semmi nem sikerült ebben az életben a bérem meg olyan kevés hogy abból megélni nem lehetne. Ez karma? Rossz dolgokat tettem? Ki lehet deríteni miket tettem? És mit tudok tenni hogy jobb legyen a karmám? Sokszor vissza kell még ide jönni vagy ebben az életben is megvalósítható lenne? Mert szeretnék ki szabadulni a körforgásból? Ahhoz mi kell? Csak komoly válaszokat szeretnék nem trollokat.

2022. júl. 19. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14%

Amit írtál kérdező a társadalom egyre több ilyet termel ki magából! Az emberek mérgezésével, és a züllött réteg esztelen szaporodásával, az állatiasodott réteg bekeverédésével, urbanizáció ez csak súlyosbodik.


Komolyan azt hiszed itt bárki fog neked segíteni. A problémáidat a te károdra a hasznukra fordítják! Ha tudsz segíts magadon, ha meg nagyon rossz nyugtason meg hogy mindig ott a kötél.

2022. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt a nézőpontot kérdező egy kizsákmányoló gátlástalan rabszolgatartó rendszer súlykólta beléd. Fóként az iskola ahol napi 7 napból ötöt 8 órát vagy még többet egy padba kényszerítenek aminek semmi más célja mint hogy egy dolgozó rabszolgát neveljenek belőled! És az értékelő rendszerükkel ami semmi másról nem szól mint hogy kiből lehet vezető, meg kiből nem, nem a tehetsége alapján hanem hogy milyen jól mondja vissza robotként amit neki mondanak! Öngyilkosság és az elmebaj közelébe sodorva 7. 8. és középiskolásbéli diákokat. Plus evvel még akár erőszeretettel bevonva a gyógyszeripart is akik gátlástalan mód ezt formálják tovább, további maradandó károkat okozva! Mert ennek a tartós folyamatos kiidegelésnek maradandó káros hatásai vannak! Főleg az érzelmi világra, egy megkeseredett érzelmi zombit csinál az emberből akinek reakciókra nem lesz az idegrendszerének olyan aktív válasza. Főemlősőknél be van bizonyítva hogy aki nyugodtan fejlődik nem stresszes a reakciókra érzelmileg milyen aktív reakciót ad az idegrendszere. Akit meg elnyomnak, folyamatosan szekálnak stresszben tartanak alig az agy monitoron alig jelenik meg valami. Gazdag családokban ezért is nem állami oktatást kapnak, hanem privát iskola! A vezető politikai rétegben egyik sem állami iskolába járatja a gyerekeit. A TV, rádió, mérgező élelmiszerek, gyógyszeripar, és lehetne sorolni elég sok minden tudatosan dolgozik hogy az emberek esztelen kiszolgáltatott rabszolgáknál ne is legyenek többek. A magad módján megvan minden képességed hogy boldogúlj, és nem azon az úton hogy bárki beléd súlykolja hogy ezt hogyan kell! Erre a tetű általános és középiskolai kötelező kényszerített oktatási rendszerre az embereknek semmi szükségük, ellenük dolgozik! A gazdagok ezt mindig is tudták hogy a gyerekeiknek erre semmi szüksége!
2022. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
32%

#12

Köszönet kimerítő magyarázatodért, jól bemutattad, miért érdemes tanulatlannak, tudatlannak, butának maradni.

2022. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!