Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy ő az előző életembe...

JdfGabrella kérdése:

Lehet hogy ő az előző életemben a férjem volt?

Figyelt kérdés
Még az iskolás koromban volt 1 Dani nevű barátom. Mindketten májusban születtünk és 1 lakótelken laktunk. Az iskolában mellettem ült. De ami a legdurvább: Karácsonyi húzás volt és én az ő nevét húztam és ő meg az én nevemet.

2019. márc. 26. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Vagy az aki megölt! :D hoppá
2019. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Tudtam, hogy nem kellett volna ebbe a kategóriába jönnöm. Már menekülök is.... :/
2019. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én inkább azt mondanám: Az igaz szerelmet és lelki társat még az ördög is talicskán tolja a másik után. Adj neki egy esélyt.
2019. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Lakótelken :D Csak úgy bugyog az értelem.
2019. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Hihetetlen! Mik nem vannak...
2019. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

"Lakótelken :D Csak úgy bugyog az értelem."


Azt hitted esetleg, hogy véletlenül írta "lakótelepen" helyett?


Ezek szerint te vagy az, aki nincs tisztában a "lakótelek" szó jelentésével.


[link]


[link]

2019. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Kizárt!

Csak a magukat ezotériában jártas okosnak tartók hiszik azt, hogy ebben az életben találkoznak az előző élet ismerősei/rokonai/egymáshoz tartozói!

2019. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdező vagyok és gondolom hogy a jövőben vagy ő lesz férjem vagy nem.
2022. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokmindenkije lehettetek egymásnak előző életekben. A lényeg, hogy már korábban is volt összhang köztetek. Vagy mindkettőtökben vannak olyan karmarészek, amik egy embernél voltak korábban. (Aki ezt a mondatot nem érti, kérem, ne basszon le, hogy baromság, mert az egész reinkarnáció eleve így működik, karmarészletek állnak össze emberekké sok korábbi személy által létrehozva.) Az ember minél öregebb, annál jobban látja, hogy hány ilyen jellegű ismeretsége volt már, és mi fejlődött ki belőle. Sokszor távoli kedves ismerős marad.
2022. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!