Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Jézus egy magasan fejlett, a...

Jézus egy magasan fejlett, a Földre már rengeteg alkalommal leszületett lélek lehetett?

Figyelt kérdés
És aki lehet, hogy most is köztünk jár?

2022. aug. 25. 16:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%
Jelenleg Orbán Viktor képében jár köztünk.
2022. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#7 #8

"Mit hiszesz, homousziont vagy homoIusziont?"

(Madách: Az ember tragédiája)

Amúgy én nem tudom, melyik, csak eszembe jutott hogy ott is erről ment az elmélkedés....


Kérdező!

A Földre sokszor leszületett lélek, már ha sokat tapasztalt is, szerintem ilyet nem tud. Szerintem ő valami magasabb szintről jöhetett...

2022. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező lehetett és lehet bár az utóbbi nem túl valószínű.

Az elsőre a többi válaszoló hoz hasonlóan lehetet Avatár, de én a te feltevéseddel értek inkább egyet. Miszerint egy lelek aki bejárta az összes inkarnációt és elérte a megvilágosodást. Tanított és meghalt. Most hogy köztünk jár e továbbra is vagy nem azt épp annyira tudjuk mint azt, hogy hogyan származik.


Én is mondhatom, hogy engem az atya küldött hogy beteljesítsem sorsom az életben, de mint “jó” gyerek kit elosszor küldték le a boltba a sok csoki és cukorka miatt csak azt felejtettem el amiért küldtek…😅

Ellenben Jézussal aki tudta mire hivatott. Na szerintem ez a nagy különbség köztünk és közte. (mondhatom? Mondhatom. És igaz? Igaz!)


De szerintem túl van misztifikálva az egész. Hisz azt sem tudjuk biztosan hogy élt e. Elismerem élhetett egy tanító ki nagy tetteket hajtott végre, de a pletyka az pletyka.

2022. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez az entitás akit sokan Jézusként ismernek egy magasabb dimenzióból választotta a tanítás tanulás útját, hogy az EGY-ről egy filozófiai rendszert adjon át,különösen a másokat szolgáló aspektust kihangsúlyozva.


Sajnos akkor nem sokan értették még ezt a tanítást amit megpróbált átadni, így azok akik a régi rendszer filozófia hívei voltak,konkurenciát ellenséget láttak ebben a lélekben, így megsemmisítették a testét,egyfajta példamutatásként a következő tanítóknak.

2022. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
11# Orbán képében jelenleg a gonosz azték disznó-isten van inkarnálódva.
2022. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 NTBS ***** válasza:
55%
Szerintem, nem.
2022. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

#7# "közvetlenül az Atyától jött, ő küldte" nem azonos azzal, hogy ő az Atya."


Olvass többet! A Szent Írás tele van olyan igékkel, melyek rávilágítanak és utalnak Isten és Jézus egységére, azonosságára.

2022. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha ugyan azok, akkor minek van külön nevük 🤔
2022. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18 mert az egyik leszületett a másik nem… vagy mégis?
2022. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#18#


Istennek nincs neve!

2022. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!