Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy reinkarnálódó lélek az...

Egy reinkarnálódó lélek az idő előrehaladtával nagyjából 50-50%-s arányban születik újjá férfi, illetve női testben?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 08:35
1 2
 11/19 Grimfox ***** válasza:
100%
9. a transzneműség pszichológiai eredetű, nem a lélekhez kapcsolódik, hanem az elméhez/szellemhez. A lélek alapvetően nemtelen.
2022. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Értem hogy nem a lélek tulajdonsága a nem, de az hogy melyik nembe inkarnálódik a lélek, annak oka van, sőt szerintem a leginkább meghatározó tényező egy ember életében és a transzneműek ugye azt mondják hogy rossz testbe születtek, mert az elméjük ellentétes nemű, tehát akkor vagy a rossz karma okozhatja ezt a terhet, vagy a lélek nem “tudta” hogy melyik nembe kell születni, elvileg
2022. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Grimfox ***** válasza:
100%
Inkább a karma, mint hogy a lélek nem tudja. A lélek nem tudatosan, akaratlagosan születik új testbe. A karma készteti rá. De az, hogy rossz testbe születtek, az csak énképzavar, identitászavar, nem valóság, hiába fogalmazzák meg így. A karma által adott volt a lehetőség, hogy ilyen zavar kialakuljon, mert olyan helyzetekbe, környezetbe sodorta az egyént, ahol ennek nagy volt az esélye, de az egyén volt az, aki sodródott az árral, nem volt minden kőbe vésve.
2022. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
Aki azt mondja, hogy a karmától függ, hogy férfi leszel vagy nő... Az azt mondja, hogy nőnek születni büntetés? :D
2022. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Grimfox ***** válasza:
32%
Ha annak éled meg, akkor az. Objektíve nincs jó, vagy rossz karma, csak ok, és okozat. Te ítéled meg, hogy neked ez jó, vagy rossz. Mondjuk iszlám országokban nőnek születni biztosa nem jutalom...
2022. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14, miért szerinted mitől lesz büntetés nőnek lenni?

Ha eltekintünk a menstruáció, szülés, terhesség klisé háromszögtől?

Én pl egy percet nem tudnék férfiként élni, ha csak úgy lehetnék életben, inkább nemet mondanék rá azonnal, bár valószínűleg én már “tripla x kromoszómás” nő lehetek mert annyira meg tudom élni azt hogy nő vagyok.

Az én lelkemnek az lett volna a legnagyobb büntetés ha férfi

testben születek. Ez eléggé szexista duma

Elvileg a transzneműeknek vannak hormonális gondjaik is, azért is ténylegesen érezhetik hogy ők ellenkező neműek.

Ha csak identitászavar lenne az elvileg gyógyítható lenne. Bár nem vagyok szakértő

2022. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Grimfox ***** válasza:
Voltak kísérletek a gyógyításra, csak nagyon kevés sikerrel, mert 40-50-es években kezdték, és nem finomkodtak. Lobotómia, sokkterápia, és hasonlók is szerepeltek a terápiás módszerek között. Így persze hogy nem sikerül. Nem tárták fel az okokat, csak kényszerítő módszereket alkalmaztak, még pszichoterápia során is. Jobb helyeken ezt a fajta terápiát már semmilyen formában nem engedik legálisan. Más szóra érdemes kezeléssel még nem kísérleteztek, és manapság nem is fognak a politikai környezet miatt.
2022. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy avatar (nem a filmes) azt mondta hogy nincs nem váltás. Aki nő az nő lesz mindig. A visszafelé lépés amikor ember után állat leszel sem jellemző, csak oktatási céllal/ bűntetésből szokták csinál, mivel ha nem érzed a problémát akkor beleraknak, hogy átéld. Tehát mondjuk a fajgyülülönek nevelt 2. világháborus katonák nagy része afrikaiként született újjá, és lehetne sorolni.
2022. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18, ez szembemegy azzal az elmélettel hogy leginkább a leszármazottjaidhoz születsz vissza

Csak azt hallom karma”szakértőktől” hogy az apád volt már a testvéred, a gyereked, stb… persze közben azt is mondják, hogy éltél már pl. Vietnámban… szóval lehet ők is csak találgatnak

2022. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!