Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan engedhet az élet...

Hogyan engedhet az élet ennyire rossz dolgokat megtörténni?

Figyelt kérdés

Például a Kemecsei megvakított nő esete, vagy az hogy gyerekek halnak meg, ártatlanok.

Vagy például hogy valakit nagyon rossz ér, az egész élete tönkremegy és még a vétkes félnek adnak igazat.

Vagy az hogy embereket megkínoznak stb.



2022. szept. 10. 20:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
50%

Na, azért nekem gyanús a dolog.

Ha te kerülnél hatalomra, először is elkezdenéd irtani azokat, akikről ilyen rosszakat írsz, tehát az emberiség nagy részét.

Vagy legalábbis durván megrendszabályozni. Kemény diktatúra lenne.

Nagyon úgy néz ki, hogy a mostanihoz képest SOKKAL csúnyább világ.


"mert mondjuk kimondták hogy létezhet földönkívüli élet. Vagy hogy nem a föld a mindenség középpontja"

Ez mondjuk nem volt általános. Galileit se kínozták meg, Brunót se ezért. Kicsit nézz utána.

Tényleg sok mindent gátoltak, de sokat segítettek is.


"a nagy vallások a hátra hagyott agymosáson és pusztításon kívül sehova sem vezettek évezredeken át"

Azt mondtad, tudományos ember vagy?

Akkor nézz utána kicsit.

Ne csak pár évezredet, menj vissza jobban is.

2022. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#31 Nem rosszakat írtam róluk hanem leírtam én mit tapasztaltam a működésével kapcsolatban hogy más szemmel is meg tudja vizsgálni aki akarja. Amúgy anarchizmus párti vagyok. Nem eszek olyan állati élelmiszert aminél az álatot megkínozták. Azért mert hiszek benne hogy van benne olyan rezgés aminek hatása van a szervezetre. Valamint figyelek a jókedélyemre, és próbálok a környezetemben is pozitív lenni. Ki nem állhatom a mások fölötti uralkodást! Részemről én olyan őszinteséget írtam le amit arccal sose mondhatnék ki. Be vagy programozva és ezért könyvelsz el ezáltal rossz embernek. Ki tudta régen az internet előtt ezeket kimondani, max családon belül. Nem a szokványos sablon, a közhelyek, meg amit tanítanak a közösségekben, vagy amit kimondhatnál az arcod vállalásával! Ösztönösen támadod hogy ez ki legyen mondva. Ha másik szemüveget raksz fel másképp látod! Csak nézd meg ezt a fórumot, a közösségi oldalakat. A szavazórendszer piros és zöld tetszik nem tetszik, a tömegmanipuláció érdekcsoportok által, mesterien megy. Ez a csoport úgy néz ki mint aki tud kutatni, évek óta kutatja a témát, linkeket dobnak be, megmutatják mit találtak? Ki az a példa itt aki egyértelműen eljutott valahová és lehet másolni? Fiktív képzeletbeli dolgok vannak elhitetve az emberekkel. És nem fogod tudni másképp értelmezni a dolgokat ha nem látsz más szemszögöket. Ennek a topiknak a kérdése is egy szemellenző végett született, hogy hamisan te hogy lásd az életet. Mit kell neked látnod a dolgok mögé! Nagyon másképp működnek valójában az emberek mint ahogy mondják magukról. Az élet számára ezek nem rossz dolgok, az érintettek számára azok. Velük vagy nélkülük megy tovább. Ha valami nem tetszik tegyél ellene! Ha meg nem tudsz ellene tenni, ne foglalkozz vele.
2022. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"anarchizmus párti vagyok"

Sajnos az 5 ember fölött már problémás rendszer. Az emberek ennél kicsit többen vannak.


"hiszek benne hogy van benne olyan rezgés aminek hatása van a szervezetre"

Akkor te súlyosan ezoterikus vagy. De így legalább értem már a többit.


"ezért könyvelsz el ezáltal rossz embernek"

Szerintem inkább félrevezetett ember vagy. Például nem ismered a vallás működését, ami elég nagy probléma akkor, ha bírálni szeretnéd. Mellette nem ismered a történelmet sem.

Eléggé túlteng benned az anarchia, ami megzavarja a látásodat és a normális ítélőképességed is.


"Ez a csoport úgy néz ki mint aki tud kutatni"

Miért vársz itt csodákat?

Ez egy ezoterikus divatlap oldala. Szép tőlük, hogy egyáltalán teret adtak a tudománynak, és van tudományos fórum is, a kismama, a divat, a horoszkóp és az UFO meg egyéb ezotéria csoportokon kívül.

Azon kívül, hogy elég sok normális ember is van itt.

2022. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Általános iskolában jártam hittanra, nagy dokumentumfilm rajongó vagyok. Rengeteg szakirodalmat olvasok napi szinten Angol nyelven. Reggelente van szerencsém látni a katolikus iskolába járatott gyerekeket és hogy mivel mossák gerinctelenül az agyukat. Volt szerencsém megismerni egy Jehova Tanui házaspár gyerekét aki rákapott a drogokra, diliházba is került. Illetve halottam ahogy a szülei osszák neki a vallási sódert, hogy miért ilyen az élete! A középkori kereszteslovagok, boszorkány üldözés, kínzások. Később az ilyen közösségekben történő kiközösítés. És a családokban történő folyamatos kondicionálás. Meg sem értik hogy miről beszélnek, csak mint egy gép ismételgetik a programot! Nagyon félreértetted a mondanivalóm amikor azt írtad hogy a hazugságról beszélek, nem az okáról beszéltem. Az hogy te vagy, minden más eszköz vagy fenyegetés ez az élőlények alapja, túlélés. Fel kell tenni a kérdést mi az oka, mi a célja és mi a hatása? És a legfontosabb mi az egyéni haszon belőle! A tettek és a tények beszélnek a száj és az írás hazudik! Ettől független önzetlenség nem létezik és soha nem is létezett! A világ e körül forog. És vannak dolgok az életben amit ember nem taníthat meg mert hazugság lesz a válasz automatikusan! Ilyen az emberek pszichológiai működése, a valós hatékony helyzetkezelés, és lehetne sorolni. Nem jött létre olyan vallás és nem is fog ami úgymond a közösségnek nem megfelelő dogmákat terjeszt. Az interneten kívül a mai napig ezeket gyorsan elhalgatatják. Vizsgálgattam a vallási tartalmakat, szemenszedett hazugságok! Vannak amiket személyesen látnod, tapasztalnod kell hogy megismerd, és az emberek meg akarják mondani hogy neked mit kell belelátnod. Maguk is tisztában vannak vele hogy hazugság amit ondanak. És igen kísérletezek vegyszermentes étellel, magam által termesztett étellel, talán lehet hogy hülyeség ha a növényekhez pozitívan beszélünk kihat a fejlődésére láttam ilyen kísérleteket, állatokra emberekre sőt saját magamra is kihat ha tudatosan fel akarom magam dobni. Mivan ha kihat rám hogy az állat húsa teje ami fogságban van sanyarog? Van az a mondás a világ pont olyan amilyenné teszitek! Lásd a Philip (szeánsz) kísérletet a közös tudatról, magam láttam ezt a jelenséget fiatalon! A média miért ilyen negatív, és nagyon is lehet vele alakítani a közös tudatot. A mérgező élelmiszerek, oktatás, gyógyszerlobbi, a tervezett elévülés. Beteg leszel, éhezel, és lehetne sorolni nem érdekli az embereket, csak is téged. Mint cseléd, rabszolga, munkaerő vagy mások szemében semmi más! Ha tönkre mész anyagilag jól megfejlek és kidobnak mint a szemetet! Hogy biztosítsad a jólétüket ez számukra a szereped semmi más! A vallások ehhez adják az agymosást hogy ebben engedelmes légy semmi más! Mindegy melyik nagy vallás, a célja mindig ugyan az csak másképp van tálalva! Akármelyikbe olvastam bele! Ezoterikus könyvek hülyítse eladja, mézes maszlag üvölt róluk. Ezotéria témában üvölt ez a jelenség amiről beszélek! A egyszer volt hol nem volt szent rudas tököm, ezt meg azt mondta aki a távolkeleti dzink dzsaka kisfaluban élt, elmodja nekem a sokadik forrás hogy mi meg hogy volt. Aminek a negyede sem úgy volt, és még sose mondott volna ilyet. Embertömegek életét teszi tönkre ez a fertő a mai napig! Ez ott kezdődik a környezetemben akit én ismerek, és láttam mi volt! Nem kellenek mesefigurák. Semmi jót nem adtak az emberiségnek. Sokkal nagyobb pusztítást csináltak mint ami jót adtak. A tudomány terén a rövid időn belül is mérhető miket adott az emberiségnek. Amin nem tudsz segíteni, nem teszi jobbá az életed nem szabad vele foglalkozni. Ott van saját magad körül a megoldandó probléma! Külső hülyeségek csak az energiád ölik le, nem tudsz rajtuk segíteni nem szabad velük foglalkozni! Amíg velük foglalkozol nem tudod megoldani a körülötted lévő problémát. Sok ilyennel könnyen lehet tudatosan terhelik le az embereket. Akitől lehet tanulni bármit is az az aki profin csinálja igazoltan szakmai téren! Ez a közösség amit a családomban láttam a könyvel, asztaltáncoltatás és nem lehetett csalás, a családban mesélték nekem még érdekes dolgokat szertartásos rituáléval elapasztott tehénről akaraterővel. És érdekes szertartásokról, és azok eredményeiről. Komplett hülyének néznék bárkit aki ilyenről mesélne, ha nem magam látom, meg a családtagok mesélik. A szellemidézők, meg a TV mágusok, csak piti asztrálfényképezés, energiamérés, idiótákról, meg csalókról halottam csak. De itt túrót nem tudtok, itt csak hülyítenek benneteket. Ez a jelenség amit írtam az élőlények és az ember felhasználásáról az egyén céljainak elérése érdekében a világ legnagyobb üzletága, és az emberek ennek kifinomult mesterei a lényükben van.
2022. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!