Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi lehetett ez?...

Szerintetek mi lehetett ez? 1994-ben a balatonmáriafürdői szabadstrandon nyaraltunk a családommal. Oda jött hozzánk egy középkorú német férfi, és elcsukló hangon, de magyarul közölte hogy valami rossz fog veletek történni a jövőben.

Figyelt kérdés
Mivel teljesen idegen volt, nem hittünk neki.... 15 évvel késöbb egyedül voltam otthon, amikor a házban egy sérült gázpalack felrobbant. Hetekig voltam korházban, harmadfokú égési sérülésekkel. Tényleg megjósolta?

2022. okt. 9. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ilyen véletlenek vannak pl.

Azt mondta őt megrontottàk kola nyalokàért cserébe és velem is megtörtént..

Kaptam vkitől paprika csokit és a volt férjem a paprika (lerakta diszkont)jött össze a csajàval..

Egy férfi kommentelt a képemhez hogy buta vagyok és kiderült nem ő volt hisz nem ismert engem hanem vki a nevében irt -nàla nem volt tablet a hegyen volt..

De az ő lànya unokàja buktatta le a férjem hogy a jàtszohàzba màssal csokolozott..

A cégbe mesélték szegény anyuka éjjel dolgozik és apuka az alvo gyerekeket egyedül hagyja-velem is megtörtént -igen üldözési mániám lett nem biztam senkibe olvastam is..mivan nem bizol senkiben mindenki "tégla?"

És összejöttem egy sráccal a téglagyàrból :D

Szinkronicitàs (ismétlő véletlenek) -jung nevéhez fűződik minő véletlen Jung nevű baràtom is lett..


Macskàmnak hivott vki és az àllitotta az élet iskolàja a mhelye :D

Mikor nehéz élteszakaszom volt egy macskàs ballagàsi szallag logott le a szekrényről..

És egy idézet lett a járólapon -egyedül voktam otthon fürödtem -már nem hittem azt hogy bejött vki :D ezek jelek.. mint a bűz a konyhàn és elhuztam mindent és nem talàltam meg honnan jön..aztàn mikor elmult a félelmem elmult a szag is -rossz identitàs..


És még rengeteg dolog amit olvastam megtörtént vagy amit mondtak idegenek rokonok..rendesen mintha a tv hozzàm beszélt volna :D

Egy bicajos sràc mondta a hal a tortàn logot..és mikor beteg lettem anyum gondozott az a műsor ment..


Olvastam mit szolnàl ha apàd 30év mulva felbukkanna..kommenteltem nem érdekelne..mi lett felbukkant :D


Olvastam jàrnàl e sánta fiuval -én Ő re gondoltam irtam is persze nem akadàly nem a külsöség a vagyon stb a fontos nekem hanem a kölcsönös szeretet..tàrskeresőn ràmirt-"minő véletlen"sàbtitott..na persze csak jàtszott velem..meddig megyek el mibe lennék benne kérdéseknél màr elkellett volna hajtanom..


két bicajos is ugy basztatta a hàtam mint Ő..Most vagy tényleg ennyi jelet kapok vagy minden ismerősöm "tégla"


Na nincsenek véletlenek??

Tudom Ő àll mögötte..tudom ezt is olvasni fogja..

De vannak nekem univerzum jelei is madártoll ha kimondom vki nevét megjelenik..szivtam kolleganőm vérét mondtam neki remélem holnap màr nem veled leszek hanem az ildivel és hogy szolunk is ugy osszanak be minket..mire mentünk megvolt a beosztás ildivel voltam beosztva :D azért azt 15-20emberből nem semmi igy lenne lotto ötösöm-csak nem lottozok :(

Hiszek hogy a kimondott szavaknak teremtő ereje van..

2022. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
És sosem hittem az ezoteriàban nem is olvastam max a horoszkopom .. ő adta a jeleket én meg követtem..ő nyitotta ki a szemem hogy fogékony legyek dolgokra
2022. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én anyámnak is jósolt a cigányasszony. “ Szép nagy fiad lesz mire betöltöd a 30-at. “ Akkor volt velem terhes. Lány vagyok, anyám 30 évesen szült. Egyik sem jött be.
2022. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es nagyon szép amit írtál.
2022. okt. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!