Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kell levenni egy...

Hogyan kell levenni egy középkorú radiátor fedelét?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=f5nQ6EitxNA az albérletemben ilyen tetejű radiátorok vannak, amiknek a tetejét nem tudom, hogyan kell levenni, videót pedig nem találok róla. A két oldalt a fedélből két kis fog nyílik bele a radiátor oldalába, amiket semmivel sem tudok elérni/behajlítani. A radiátor oldalát tudom befelé tolni(inkább ütni), ami amúgy működött, de le is jött a festék kicsit... Sajnos nem tudom, hogy a tervezője mit álmodott, ő hogyan venné le a tetejét anélkül, hogy maradandó károsodást okozna benne, ennyire nem vagyok okos... Valaki, aki tudja, hogyan kell rendeltetés-szerűen levenni, tudna nekem tanácsot adni?
2022. szept. 27. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy minek szednéd szét??

A tulaj biztosan örül neki, hogy kalapálod és levered a festéket a radiátorról.

2022. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"egy középkorú radiátor fedelét?"


Csak egy fiatalkorúét tudnám...

2022. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
Én pedig öreg radiátorokhoz értek...
2022. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommenteket. Mióta épült a ház 20 éve, a tulaj nem takarította ki ezeket, így nekem kellett kitalálnom, hogyan kell. Végül rájöttem a megoldásra: Az oldalsó paneleket ki lehet pattintani a helyükről az aljuknál fogva, majd felfelé tolva levehető a fedél.
2022. szept. 27. 18:57
 5/5 anonim válasza:
71%
Harmadik válaszoló vagyok, sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. Mindesetre szép tőled, hogy megosztod a tudásod, hátha később másnál is felmerül ez a probléma.
2022. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!