Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kommunikált már valaki IGAZÁBÓ...

Kommunikált már valaki IGAZÁBÓL elhúnyt barátjával, családtagjával látón vagy bárkin keresztül?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban 5 ismerősömet veszítettem el,mindegyikük különböző balesetekben haltak meg.

Sajnos mind a TV-ben is szerepeltek,mert nem mindennapi dolgok vetettek véget életeiknek.


Egyikük a legjobb barátom volt,és ha valóban továbbél a lelke,talán lehetne vele valamilyen módon kommunikálni.

Álmomban többször megjelent azóta.


Egyáltalán látó az,aki "szellemekkel" beszél?


2010. okt. 13. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne próbálkozzál ilyen dolgokkal. Hagyni kell a holtakat pihenni. Édesapámat tegnap temettük. Amikor eltávozott az élők sorából. Élesen hallotam, amint elbúcsúzik tőlem, és én elengedtem.
2010. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd.

Nekik már nem az a dolguk, h velünk kommunikáljanak, békén kell őket hagyni, elsiratni, utána nyernek csak nyugalmat.


Hidd el, jó helyen vannak, nekem is mindig eszembe jut, h kellene egy látóval beszélnem, de mindig lebeszélem magam róla, tudom, h ott lesznek majd az elhunyt szeretteim, mikor nekem is menni kell, és ez megnyugvással tölt el.

2010. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
én az elhunyt macskámmal találkoztam tegnap a tv-ben:( egy kamion vetett véget az életének mert belekötött:(
2010. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló: azt hiszem rátapintottál a lényegre, talán a megnyugvást keresem én is.

Ezek a dolgok nagyon hirtelen történtek,3 nappal előtte még sms-t kaptam,hogy majd elmondja,mi bántja annyira,mikor találkozunk,de többet soha nem találkoztunk...


Folyton az van az agyamban,hogy de hiszen megígérte,hogy beszélünk... :(


Azóta álmodtam vele 2x is,de álmomban csak átölelt, egy-egy szót mondott csak.



Első válaszoló: őszinte részvétem Neked is!!

Temetéskor hallottad azt a búcsúzást?

Én sajnos a temetésen nem lehettem ott,még nem mertem kimenni a temetőbe,akkor olyan valóságossá válik...


Honnan tudhatnám,hogy jó helyen vannak?


Katolikusként neveltek,azaz hittem gyermekként a Mennyországban,most viszont,hogy ekkora fájdalmakat élek meg,nem tudom,mit gondoljak,jó lenne a megerősítés...

2010. okt. 14. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Mesélek kicsit, mikor mama meghalt, látta az édesanyját, papa az utolsó napokban végig a rég elhunyt öccsével beszélgetett, minket kirekesztett teljesen, nem rég mikor anyu meghalt, hallottam, h azt mondja, h mama még nem akarok menni.

Minden haláleset után kaptam tőlük jeleket, felfordulás a szobában, láttam is őket.

Amit itt írtak, h hallották, mikor eltávozott a szerettük, én is tapasztaltam, nem hallottam, hanem éreztem, nagyon erősen.Tudom, h melyik pillanatban adta meg magát anyu, sőt pár napig éreztem is őt, végül én kértem, h menjen, mert neki már nincs itt dolga.


Teljesen biztosan azóta tudom, h van túlvilág, mióta megszületett a kisfiam, hónapokig nézegettem, és nagyon erősen éreztem, h ő jött valahonnan, érted, nem csak egy szex "mellékhatása", nem véletlen, h hozzánk jött.

Egyébként a fiam azóta is látja időnként anyut.


Szóval én nem hiszem, hanem tudom, h van valami az élet után. És nem jobb, vagy nem rosszabb, egyszerűen csak más.

2010. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Tegnap 19 31-es: neked van igazad! Édesanyám is az utolsó napjaiban rég halott apámmal beszélgetett, Karcsikám, megyek hozzád, ezt mondta. És halála után visszajött éjszaka elköszönni.
2010. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, vegyél a kezedbe egy teljes csomag franciakártyát és kérdezz tőle. Két lapot húzol, mindig a magasabb értékű számít. Pl. Káró király és pikk kettes közül az első. Nekem ezt egy jósnő mondta, amikor teljesen kiborultam a legrégibb barátom elvesztése miatt.
2010. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes,amiket írtok!

Nekem nagypapám ment el 10 éve,nemrég nagymamám,de egyikük mellett sem voltam ott abban a pillanatban,csak napokkal azelőtt találkoztunk utoljára.


Áprilisban a legjobb barátom zuhant le Dobogókőnél,csak másnap hívtak fel közös barátok,tőle sem kaptam visszajelzést,vagy búcsúzást,a mai napig úgy érzem,csak nincs ideje keresni...



Mikor pedig 2 ismerős (egy pár) autóbalesetben meghaltak,előtte nagyon rosszul éreztem magam a munkahelyemen,hirtelen pánikroham és halálfélelem tört rám.

Talán 1-2 nappal később tudtam meg,hogy akkor veszítettük el őket.


Nekem inkább csak megérzéseim vannak.


Nagyon erős kötelék volt nagypapámmal és nagymamámmal is,és rossz volt őket hirtelen elveszíteni.

Nagymamám beteg volt,és ő maga akart már elvesztett férje után menni,de nagypapám anno -számomra- hirtelen távozott.


Utólag megtudtam,hogy üzent anyummal,hogy mennyire szeret minket...


Most itt lakom a házukban,ők voltak a haszonélvezői,és azt kívánnám legszívesebben,hogy inkább nyomorogjunk itt 10-en,csak jöjjenek vissza... :(

2010. okt. 17. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt valaha régen egy régi barátom, nem volt szoros a kapcsolat, de sűrűn beszéltünk telefonon. Egy rettenetes éjszakán úgy éreztem, összetörtem magam, mintha megtámadtak, összevertek volna és belelöktek egy szakadékba. Másnap reggel alig tudtam felkelni. Nem tudtam, kinek a szenvedését éltem át. Aztán kiderült, hogy eltűnt az erdőben, két hét múlva találták meg, de halott volt. Aznap éjjel eljött és elköszönt. A temetése egyszerűen szörnyű volt a számomra.
2010. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nagyon érdekesek azok, amiket írtok.Én mamámon érzem, hogy majdnem mindig velem van.Van kedve valakinek ilyenekről beszélgetni?Írjatok ide: arnikababa2010@gmail.com


Encsi

2010. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!