Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek az mért van, hogy...

Szerintetek az mért van, hogy halála előtt senki nem gondol a reinkarnációra és inkább a bűnjeiket bánják meg és sajnálják amit nem csináltak életükben?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 10:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én szerintem azért van mert akkor tudatosul az emberben, hogy igen 1x elünk és rohadtul nincs reinkarnáció
2022. nov. 30. 10:05
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

"halála előtt senki nem gondol a reinkarnációra"


Ezt miért feltételezed?

2022. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Velem is volt így párszor, nem a halálom előtt, de néhányszor, amikor veszettül rosszul voltam, és azt hittem, most halok meg.
2022. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát én pl bánom a bűneimet, és sajnálom hogy ennyit tudtam elérni az életembe. Remélem vége lesz és nem kell ide visszajönni. Én inkább félek a reinkarnációtól. Remélem kérdező igazad van, és nem lesz semmi :)
2022. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha belenézel egy haldokló tekintetében 1es biztosan látni fogod, hogy nem az jár a fejében, hogy nem soká meghalok és mindjart kisbaba leszek. 1 részt halála elötti napokban bánja meg az ember a bűneit általában azt szokták gondolni, hogy miért nem töltöttek több időt a családtagjaival másrészt meg felkészülnek a halál utáni életre, de semmiképpen a reinkarnációra
2022. nov. 30. 10:46
 6/17 A kérdező kommentje:
Aki keresztény és hisz a reinkarnációban az sajnos mind amit gondol az a sátán felre vezetése, hogy eltávolítsa az embereket istentől és egy saját elképzeléseken alapuló hitrendaszert alakitson ki magában amire a sátán bologat csak hogy nyugodtan higyjen az ember benne. Aki valójában hihet a reinkarnációban az elovasta abudhizmust
2022. nov. 30. 10:50
 7/17 A kérdező kommentje:
Elovasta a budhizmust és úgy is él mint a budhisták, és aki úgy él mint egy budhista az minden előlényt érző lénynek tart és aki érző előnynek tart minden állatot az nem eszik húst mert tudja hogy azzal fájdalmat okozz. Szóval ha igqzán hinni akartok a reinkarnációban akkor valqmit adni kell istennek cserébe. Lekell rakni a hust🧐
2022. nov. 30. 10:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon nem olvashattad, ha még a nevét se tudod leírni helyesen.
2022. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi utána, ne mmég reinkarnáció. Nagy szívás lenne ebbe a szrba megint visszaszületni, édes istenem.
2022. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én a Bibliát olvastam el és a Buddhizmus lényegét,
2022. nov. 30. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!