Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha most halak a horoszkópom...

Ha most halak a horoszkópom akkor következő életbe is ez lesz?

Figyelt kérdés
Tehát ha halak vagyok. Nincs önbecsülésem, önbizalmam, szenvedélybeteg is vagyok, és nem találom az akaraterőt a változáshoz. Akkor ha meghalok akkor újra halak leszek, és újra ugyanez lesz? Ennek mi értelme? Hiszen már gyerek korom óta ilyen vagyok. (Ha még 10000x születek is meg én nem fogok tudni megváltozni.)

2022. dec. 8. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Születésedkor kapsz egy lapot, de rajtad múlik , hogy játszol vele."
2022. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát remélem az önbizalmat húzom :)
2022. dec. 8. 11:49
 3/16 A kérdező kommentje:

Meg amikor a meghalunk akkor csak (a Buddhizmus szerint) 49 napig leszünk a köztes állapotba. Ezt nem lehetne valahogy növelni (akár több 100 vagy 1000 évre) mert én pl nem akarok újra jönni és megint szenvedni?

Az lenne a jó ha soha nem kéne újraszületni, de ahhoz meg kéne világosodni (amitől szerintem én fényévekre vagyok).

2022. dec. 8. 12:06
 4/16 Grimfox ***** válasza:
68%
Nem a köztes állapotban vagy 49 napig, hanem addig vagy "felismerhető" mint a nemrég elhalálozott személy. Utána veted le végleg a személyiséged, emlékeidet, és mindent, ami te, mint egyén voltál életedben. Hogy ezt követően mikor öltesz újra testet, azt nem lehet pontosan előre kiszámolni.
2022. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a Holdadat nézd meg, az aszcendensedet, a 10-es házadat és a felszálló holdcsomópontodat. Abból sok minden kiderül erre az életedre nézve. Ha érdekel, nézd meg a sorsszámodat is.


[link]

2022. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Bika életfeladat Skorpió múlttal."

"Ez iránt vonzódik. Pl. szex, kábítószer, élvezetek, veszély, és az ezzel járó pozitív élmények."

"Öngyilkos, önsorsrontó hajlam."


Hát amit itt leírnak konkrétan az egészet bemásolhatnám, mert teljes mértékben igaz rám.

Csak amit ír az nekem nem fog sikerülni. Ezt az életet én már nem tudom stabilizálni. Tulajdonképp évek óta készülök már a halálra.


Talán majd a következő körben szerencsém lesz :)

2022. dec. 9. 15:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a fixálással vannak gondjaid. Kéne valami atombiztos dolog az életedbe, egy gránitbiztos cél, vagy bármi ami stabilitást ad, ami megtart, mint amikor a falnak dőlsz. Próbáld ki milyen falnak dőlni! Érezd milyen stabilitást ad és megtart. Ilyen célok, elképzelések kellenének neked. És persze a cselekvés.
2022. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad hogy a szenvedélybetegségek kialakulásához hozzájárul a nagy fokú önállótlanság és tehetetlenség érzése? Főleg amikor alkoholhoz, kábítószerhez nyúl az ember. Volt egy piás-drogos ismerősöm, mihelyst önálló lett és talpra állt, elhagyta ezeket a dolgokat. Párkapcsolata, felelősségteljes állása lett.
2022. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Csakhogy nekem semmi stabil nincs. A legfőbb bajom hogy drogokkal injekciózom magam. A függőségeim végett aztán nem tudok dolgozni. Ezért viszont állandóan az van bennem hogy mikor kerülök megint az utcára. Sajnos a leszokás nem sikerül, és már nincs is erőm a kilátástalan harchoz (2 évtizede megy már ez).

Az egyetlen stabilitás talán a családom, mivel most is itt vagyok (bár már jópárszor kidobtak innen).

Mivel ilyen nagy szerencse csomag vagyok, nem igazán tudok célokat kitűzni (mert ugye nem hiszek magamban).


Mindegy. Köszi 5-7. Ma újat tudtam meg ezekről a horoszkópokról.

Keresek valami falat és kipróbálom ;)

2022. dec. 9. 15:33
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Önállótlan is vagyok, és én is teljesen tehetetlennek érzem magam. Erre azt találtam ki hogy akkor felkészülök a halálra (mivel többször szerintem közel jártam hozzá). Csakhogy ez sem okozott megnyugvást...
2022. dec. 9. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!