Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A meditálás után történő...

A meditálás után történő meglátásokkal érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Pl hogyha észrevettem hogy valaki mástól bocsánatot kéne kérnem valamiért. Vagy valakinek segítenem kéne. Viszont az illetőnek nem tudom ezeket kimondani, mert azt érzem hogy a múltunk miatt nem tudok engedni a saját igazamból.

Ilyenkor valahogy érdemes azért próbálkozni? Vagy inkább tovább kell meditálni és valamikor elég erőm lesz kimondani azt amire már rájöttem?

Talán az a fő kérdésem hogy a meditációból lesz erőm is? Vagy csak jobban átlátom a dolgokat?



2022. dec. 22. 12:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kettes azt hiszi a meditációt csak egy dologra lehet használni, h az ürességet érezd. Közben az anyagi lét következő lépésére vagy jelenségek megfejtésére ugyanúgy lehet és hasznos.
2022. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

11.


Én ezt nem hiszem, hogy csak arra lehet használni.


Azért kezdtem úgy a hozzászólásom, hogy célfüggô.

2022. dec. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Vagyis egyik célt írtam le.


Amúgy közötte van az, amirôl te is írtál.

2022. dec. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor most bocsánatot kell kérned vagy nem kell bocsánatot kérnek?


Nem nagyon értem, hogy bocsánatot kell kérned de neked van igazad...

2022. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A bocsánatkérés azt jelenti hogy ő hibázott és ezt bevallja. A megbocsájtás pedig azt jelenti, hogy elfelejti vagy meg nem történtté teszi. Az első valamivel könnyebb, de megbocsájtani baromi nehéz. Ahhoz egy szint kell, hogy el tudja engedni.
2022. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!