Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi az autizmus spirituális oka?

Mi az autizmus spirituális oka?

Figyelt kérdés

Magasan funkcionáló autizmus, tehát a kevésbé súlyos, régi nevén Asperger-szindróma érdekelne főleg.


Mit akar a lélek egy ilyen inkarnációban tanulni? Mi a célja? Vagy nem volt vele célja csak lezárta magát a külvilág felé?

Vagy mi?


2022. dec. 31. 16:20
1 2 3
 21/24 Vuk-91 ***** válasza:
76%
Én, mint autista egyén, nos, spirituális okozatként az isteni akaratot tudnám mondani. Az isten, vagy istenek döntöttek úgy, hogy én autista leszek, és eszerint éljem az életem, annak előnyeivel, hátrányaival, kihívásaival, korlátjaival.
2023. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Te döntöttél erről az életfeladatról magad, 21, még a születés előtti élettervezés alatt.
2023. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Vuk-91 ***** válasza:
100%
Nincsenek nekem olyan illúzióim, amelyek elhitetik velem, hogy a sorsommal kapcsolatban mindent én döntök el. Vannak dolgok, amelyekbe beavatkozni nem tudunk. Ha én döntöttem volna el, hogy autista leszek... talán megkönnyítem a saját dolgom és inkább döntök a neurotípia mellett, mintsem önként autista legyek. De így jöttem világra. És azokkal a kártyákkal játszom, amit az istenek osztottak.
2023. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Ne gondold, hogy most átláthatod, ha átlatnád, akkor nem így élnéd meg, másképp hajtanád végre az életfeladatodat.

Te tervezted, utána törlődik a memóriából. Minden kiderül idejében.

2023. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!