Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nem nagy csalódás az élet, ez...

Nem nagy csalódás az élet, ez az egész ami itt van?

Figyelt kérdés

Ha visszakérdeztek szívesen válaszolok, de kifejteni itt nem látom értelmét. Teljesen mélyponton vagyok.


Annyi hogy: bizonyos tanítók azt mondják helyezkedjünk bele az életbe, és akkor jobb lesz... Ebbe a szívásba??? Magyarországon igénytelen a környezet, az utca az erdők tele szeméttel. Emberek bunkó-birkák, tisztelet a kivételnek. Nyilván máshol se jobb, nem akarom én a nyugatot mitologizálni de hát azért na...

Nem tartom magamat ide tartozónak, elvágyódom innen. Minden tapasztalásom ebben a világban nagy csalódás, kiábrándulás volt: gyerekkor, iskola, egyetem, munka, szerelem. És ahogy elnézem a korombelieket: a gyerekneveléssel ugyan így lennék. Hamisnak érzem azokat az ezomezoguruknak a tanításait, akik erre az életre fókuszálnak. Én erre a dágványra nem tudok és nem is akarok. Borzasztó szenvedés minden napom.



2022. dec. 9. 11:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
"Ilyen az élet"
2022. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem nem iylen, az ember ilyen. Az állatok is különbül élnek.
2022. dec. 9. 11:26
 3/41 A kérdező kommentje:
jav: ilyen *
2022. dec. 9. 11:27
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
Pedig nagy igazságot mondott. Ilyen az élet, se több, se kevesebb.
2022. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
62%
Állatoknak még lakásuk sincsen. Frigójuk sem. Vadászni kell mindegy egyes falatért vagy meghalnak. Fázni, sűlni annak függvényében kinek mit intéz a természet
2022. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Azt ki tudod fejteni, mire fel van ez a lenézés benned?
2022. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem olyan nagy csoda az élet, mint ahogy azt beállítják néhányan, pedig alapjában véve pozitív típus vagyok. De ha az ember nem születik gazdag családba, jó helyre, annak sokkal több a nehézség az életében, mint a pozitívum. Már csak ezért sem tervezek gyereket, mert nem büntetném a saját gyerekemet ezzel a földi léttel, ha nem születik meg, nem tudja miből marad ki.
2022. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Épp most találtam a kiemeltek közt neked a választ https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__9..
2022. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért tegyük hozzá, hogy a tápláléklánc csúcsán vagyunk, innen lehet nagyot zuhanni. Egyáltalán kíváncsi valaki arra, hogy mi ez a világ, amiben most élünk? A valaha volt legnagyobb krízis, ami az emberiséget érheti. Türelem, majd tapasztalni fogjuk.
2022. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Ez nem lenézés , kedves válaszoló ez egy tükör, hogy milyen is az ember.
2022. dec. 9. 12:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!