Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi értelme spirituálisan az...

Mi értelme spirituálisan az öregkornak?

Figyelt kérdés
És a középkornak is, amikor a másik nem számára már nem létezel, vagy már nem olyan az egész, amit elfogadhatónak érzel, ezért önként visszavonulsz?
2023. jan. 1. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, nem is értem az emberek miért mondjak hogy az a szerencsés aki megöregszik, meg irigykednek arra aki 90 évig él… hát mi a jó isten jó abban hogy magadról sem tudsz már?

Az életnek akkor lenne egy kis értelme ha 100 évig élhetnél fiatalon… így nem sok van

2023. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerintem se.
2023. jan. 1. 13:49
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1, Van erről egy vicces mondás.

- Ki akar 90 évet élni?

- A 89 éves.

2023. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Spirituálisan semmi. Az emberi testből fakadóan kell átesni ezeken a dolgokon. Minden ami keletkezik, az idővel elmúlik, megszűnik. A fizikai test olyan mint bármilyen más szerves életforma. Van egy születése, és fejlődik, erősödik egy pontig, majd szép lassan hanyatlásnak indul, és megszűnik működni, majd eltűnik. Minden így működik ebben az univerzumban...
2023. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Mások,főleg a családtagok szívatása.

Tapasztalom a 84 éves nagyanyámon. Okoskodik, csörömpöl zajong állandóan és mindenit leszól ,sőt átkozódik.

2023. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
5, én egyke vagyok, hogy lehet ugyanaz a nagymamánk? 😂
2023. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6 Akkor lehet velem is :D
2023. jan. 1. 14:42
 8/22 anonim válasza:
100%
Akkor lenne jo oregnek lenni ha bekes normalis tarsadalom es eletkorulmeny jutna mindenkinek. Fullos modern korhazak, ahova sok oreg el se jutna mert volna ideje es penze egeszsegtudatosan elni, stresszmentes munkahely es kiteljesedes, szereto csalad ( apuci nem csereli 20 evvel fiatalabbra a nagyit) es ugy elnenek mint egy boldog csalad. Az oregeket tisztelnek es ok is a fiatalabbakat.hat ez csak alom.
2023. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
6 - Ha a nagymamádnak pl. 2 gyereke volt, akkor lehet ugyanaz valakivel a nagymamátok úgy is, ha te egyke vagy.
2023. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
9, ez nyilvánvaló, de nem volt másik gyereke. Bár ezt itt nem tudhatjátok.
2023. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!