Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi értelme spirituálisan az...

Mi értelme spirituálisan az öregkornak?

Figyelt kérdés
És a középkornak is, amikor a másik nem számára már nem létezel, vagy már nem olyan az egész, amit elfogadhatónak érzel, ezért önként visszavonulsz?
2023. jan. 1. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%
Az hogy tudatos álomban lehetsz újra 20 éves es dughatod a 18 éveseket
2023. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Polcz Alain szerint az öregkori szenvedés arra jó, hogy könnyebb legyen elviselni a halált. Az egészséges aktív fiatal korból hirtelen feldobni a talpadat nem lenne valami jó. De a középkort azért ne írd le, egyrészt annak se kell szexmentesnek lennie, nem igaz, hogy a másik nem rád se néz, másrészt van élet a szexen túl is.
2023. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem csak Polcz alain(nem tudom ki az) van így hanem egy tény, amire én már kb 15 évesen rájöttem

Nyilván ha 100 évesen is fiatal lennel és tudnád hogy a 100. szülinapodon meghalsz akkor úgy 80 éves korodtól kezdve már pokol lenne minden nap

Ezért is lenne jó ha akar egy lopott idő szerű világ megvalósulna… több értelme lenne mint az oregedesnek

Főleg annak szar aki nem tud családban gondolkodni mint pl én

2023. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Az öregkorban az, hogy alapesetben (!!!) nyugdíjas vagy, és végre van időd arra az önreflexióra, meg az életed átgondolására, befelé fordulásra, amire addig is szükség volt, csak végigdolgoztad az egészet, és nem volt ra időd, még arra se, hogy észrevedd, hogy esetleg szükség lenne erre is.
2023. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
14, sajnos ebben az országban kva kevesen lesznek nyugdíjasok, különben éhen halna minden második ember
2023. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

direkt odaírtam hogy alapesetben, és utána a 3 felkiáltójelet


Ebben az orszagban mikor ment barmi is normalisan? 😅

2023. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Láttam csak rá szerettem volna erősíteni a dologra.
2023. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14-es írta helyesen, vagyis, az élettapasztalatok és megélések feldolgozása zajlik ilyenkor, illetve az élet elengedésének lassú folyamata is végbemegy. :)
2023. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, mintha ez nem az élet része lenne...
2023. jan. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ha szerinted az élet része, akkor hogyan pontosan? Igazából erre lennék kíváncsi.
2023. jan. 3. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!